ежні.
3 гра В«ГомеостатВ»
Увага! Ця гра допоможе нам дізнатися, чи вміємо ми працювати разом. Ця складна гра. Відразу вона може не вийти. p> Гра полягає в наступному. Вся група збирається в коло. За моєю командою всі викидають пальці. Група наша повинна прагнути до того, щоб всі учасники викинули одна кількість пальців. Учасникам гри заборонене домовлятися. Не можна намагатися узгодити свої дії яких-небудь незаконним способом.
2 Заняття.
Мета:
Розвиток спостережливості, уваги, пам'яті, довільності рухів, вміння об'єднувати слова в групи за певними ознаками, визначати, до якої групи належить до тієї чи інше слово.
Інструментарій: м'яч, музичний супровід.
Хід заняття
Рефлексія попереднього заняття:
В«Давайте згадаємо, з якими іграми ми познайомилися на попередньому занятті? В»Якщо діти забувають назвати яку-небудь гру, то потрібно їм нагадати. Так само слід згадати мета проведених занятий. p> 1 гра В«ПереходиВ»
Встаньте в коло, обличчям до центру кола. Зверніть увагу на колір волосся кожної з вас. Зараз за моєю командою вам потрібно буде сісти таким чином, щоб крайнє праве місце зайняв учасник з самими темними волоссям. Поруч з ним повинен розташуватися той у кого волосся трохи світліше, а крайнє ліве місце займе той, чиє волосся виявляться самими світлими. За моєю командою вам потрібно буде сісти на відповідні місця. Той, хто, порушує порядок, вибуває з гри. (Проводити не більше 3-х разів)
2 гра В«Хто є хто? Що є що? В»p> Діти згадують, що деякі слова можна віднести до якого-небудь класу, групі, наприклад, дикі і домашні тварини, комахи, дерева, міста, фрукти, овочі і т.д.
В«Встаньте в коло, я буду називати слова і кидати м'яч, ви повинні кинути його назад мені і сказати слово відноситься до тієї чи іншої групи. Необхідно якомога швидше назвати слова. Ті хлопці, які довго не зможуть назвати слово або неправильно назвуть його, вибувають з гри В»
3 гра В«Заборонене рухВ»
Звучить весела ритмічна музика. Діти стоять півколом, у центрі - ведучий. Він показує наскільки рухів, одне йз яких (наприклад, присідання) - заборонене. Діти повинні повторити всі дії ведучого крім забороненого. Той, хто помилився, вибуває, а що залишилися найдовше стають кращими гравцями.
4 гра В«ГомеостатВ».
См вище.
4. Відгук про роботу практиканта Симановський Оксани Василівни
Студентка Психолого-Педагогічного Міського Університету Симановський Оксана Василівна проходила психологічну практику з 18.08.2003 по 12.09.2003. p> За час проходження практики в якості психолога-педагога, студентка показала високий професіоналізм у підготовці та виконанні психологічної практичної роботи. У ході виконання різної роботи студентка виявляла такі професійні якості як відповідальність, логічність і незалежність мислення. Вона будувала свою роботу на основі безумовної поваги гідності та недоторканності особи. Виявляла тактовність у постановці анамнезу. У роботі з дитиною намагалася якомога глибше зануритися в його проблему. Акуратно і скрупульозно підходила до оформлення документації. У ході практики була проведена групова робота, де Оксана Василівна враховувала індивідуальні особливості кожного і групи в цілому. Вона вміє захопити і зацікавити дітей діяльністю, яку запланувала. Чи не дивлячись на високу емоційність і насиченість ігровими моментами урок, завдання, які Оксана Василівна ставила перед собою і групою вона реалізувала.
У спілкуванні з дітьми емоційна, чуйна до їхніх прохань і вимоглива щодо виконання завдань.
У цілому роботою Симановський Оксани Василівни залишилися задоволені, як керівник практики, так і діти з якими вона працювала.
Керівник практики/Лозінова Т.М./
Директор школи/Дуліна В.Ф./