I. Заключна частина
Етап 9. Підведення підсумків уроку. Рефлексія
Мета: формувати у студентів правильне ставлення до грошей як однієї з провідних, але не найважливіших цінностей життя
Прийоми: фронтальна беседаT: So we can make a conclusion that money is not on the first place. I have a question which may seem surprising. Do you like poetry? Do you think it s difficult to write poems? Let s do it together. If the weather isn t sunny So you ve got too little (money) When you travel England around Then you need not rouble, but (pound) If you fly to system solar, You will surely need (a dollar). Of you course, it s a joke. This poem is not serious at all. But the topic of our today s conversation was rather serious. T: What have we learned at the lesson? (учні перераховують). Учні відповідають на питання: Does money really make the world go round? Can money make us happier?
Етап 10. Інформація про домашнє завдання, інструкція про його виполненііT: Your homework is to find some information about banking system of America and England and be ready with the presentation one of one of t he banks. I d like to thank you for good work at the lesson. Your marks are ... I wish you be healthy and wealthy. The lesson is over. Good - bye!
3. План-конспект залікового заняття
Урок № _______ Група _______ Дата _______
Тема уроку: Banking system of America and England
Цілі : розвиток творчих здібностей, ІКТ-компетентності, основних комунікативних і граматичних умінь студентів.
Завдання уроку:
Соціокультурна:
- ознайомлення студентів з діяльністю американської та англійської банківською системами, з роллю реклами в просуванні бізнесу і правилами складання презентації
Розвиваюча:
розвиток уміння інтерпретувати інформацію у вигляді лексичної схеми розвиток загального кругозору студентів та їх словниковий запас
розвиток уміння говорити в монологічного формі на основі друкованої інформації та лексичної схеми
Виховна:
- стимулювання студентів до самостійної роботи
розвиток позитивних особистісних якостей (відповідальність, доброзичливість, почуття взаємодопомоги)
розвиток уміння працювати в колективі та приймати спільні рішення
Освітня:
розвиток уміння читати з витяганням основний і повної інформації з прочитаного тексту
розвиток зв'язного мовлення, вміння виразно читати
формувати навички використання лінгводидактичного потенціалу сучасних мультимедійних засобів (оформлення презентації банківських систем на комп'ютері)
Тип заняття: практико-орієнтований, міжпредметний
Обладнання: м ультімедіа, дидактичний матеріал для відпрацювання навичок читання з повним розумінням з витяганням потрібної інформації та аудіювання: картки з текстами, картки із завданнями до текстів, таблиці для заповнення почутою інформації по презентаціях; буклети по банках.
Схематичний план уроку
I. Організаційна частина
. Привітання. Цілепокладання 5 хв.
. Фонетична розминка 3 хв.
. Мовна розминка 3 хв .. Основна частина
. Презентації банківських систем 15 хв.
. Аудіювання з розумінням основного змісту 10 хв.
. Реклама банків 10 хв.
. Мета презентації 8 хв.
. Бізнес документація 10 хв.
. Відкриття рахунку в бан?? е 10 хв.
III. Заключна частина
. Підведення підсумків уроку викладачем 4 хв.
. Домашнє завдання 2 хв.
Етапи. Прийоми. ЦеліСодержаніе урокаI. Організаційна частьЕтап 1. Привітання. Цілепокладання Мета: налаштувати уч-ся на роботу, створити робочу атмосферу Прийоми: вітання, поділ учнів на групи: Good afternoon, students. S: Good afternoon, teacher. T: Take your seats, please. I m glad to see you today. How are you? S: We are fine, thanks. And you? T: I m OK to...