Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Застосування інтерактивної дошки на уроці технології (технологічного праці) в 5 класі в процесі навчання школярів темі &Пристрій свердлильного верстата. Прийоми роботи на свердлильному верстаті&

Реферат Застосування інтерактивної дошки на уроці технології (технологічного праці) в 5 класі в процесі навчання школярів темі &Пристрій свердлильного верстата. Прийоми роботи на свердлильному верстаті&





йну роботу учня в електронному вигляді. Це значно економить час, стимулює розвиток розумової і творчої активності, включає в роботу всіх учнів, що у класі.

Все це допомагає учням краще засвоїти матеріал і співвіднести його з тим, що вони вже знають.

Серед основних етапів, за якими розвивається звичайне заняття, можна виділити наступні:

· підготовка до початку заняття;

· пояснення цілей заняття;

· введення в нову тему або завдання;

· розвиток теми за участю учнів;

· обговорення в кінці заняття того, що було пройдено, а також самого процесу навчання.

Необхідно врахувати і важливий психологічний момент: сучасні школярі, у яких вдома зазвичай є комп'ютери з численними іграми і телевізори з агресивним відеорядом, звикають подібним чином сприймати навколишню дійсність. Можливості інтерактивної дошки дозволяють переключити школярів на розуміння того, що відео та ігрові програми успішно використовуються для навчання, сприяючи розвитку творчої активності, захопленню предметом, створенню найкращих умов для оволодіння загальнонавчальних навичками, що забезпечує в кінцевому рахунку ефективність засвоєння матеріалу на уроках математики .

Використання інтерактивної дошки не вносить в педагогічну стратегію нічого принципово нового. Вибір її визначається індивідуальними особливостями, уподобаннями, кваліфікацією вчителя. Він працює так само, як і раніше, хоча можливості його значно розширюються. Будь урок має двох суб'єктів - вчителя та учнів. Дошка третій суб'єктом стати все ж не може. Але її можливості дозволяють збільшити час роботи на уроці, інтенсифікувати її навіть при дуже різному рівні готовності учнів. Кожен може бачити, чути, аналізувати. Тобто індивідуалізація навчання значно зростає. Але для цього урок повинен бути дійсно інтерактивним. І на це повинен працювати, насамперед, підбір матеріалу, методична та технічна його обробка. Важливим є бажання педагога розширити свої кругозір і фантазію. Потрібно боротися зі стереотипізації, ніколи не дозволяючи собі звикнути до чого-небудь. У кінцевому рахунку, кращий спосіб навчання, будь то технологія, креслення, математика або географія, - це зробити так, щоб учні відчули красу предмета.

План-конспект уроку технології 5 класу із застосуванням інтерактивної дошки

План уроку №29

Клас: 5 кл.

Дата:

Тривалість: 45хв.

Розділ: Технологія обробки металів. Елементи машинознавства.

Тема уроку: Пристрій свердлильного верстата. Прийоми роботи на свердлильному верстаті.

Цілі уроку: Ознайомити учнів зі свердлильним верстатом і методами роботи з ним.

Оснащення: Інтерактивна дошка, комп'ютер (ноутбук), проектор, стилус, flash-анімація свердлильний верстат raquo ;, слайди.

I. Організаційна частина - 5 хв.

· Привітання;

· Контроль відвідуваності;

· Налаштування на роботу;

II. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.- 3хв

Повідомляється тема уроку: Пристрій свердлильного верстата. Прийоми роботи на свердлильному верстаті .

Повідомляються мети уроку для учнів. На даному уроці ми познайомимося зі свердлильним верстатом і основними прийомами і правилами роботи.

Мотивуючи навчальну діяльність школярів, необхідно сказати, що ця тема в нагоді їм як на подальших уроках технології, так і в практичній діяльності при виготовлення виробів.

III. Пояснення нового матеріалу - 15 хв.

У навчальних майстернях lt; # justify gt; IV. Узагальнення і закріплення знань - 15хв.

Використовуючи flash-анімацію свердлильний верстат учні повинні назвати деталі пристрою свердлильного верстата й процеси.

V. Завдання додому - 2хв.

. Замалювати в зошиті кінематичну схему свердлильного верстата;

. Записати термінологію уроку.

. Відповісти на питання: У чому відмінність свердлильного верстата від ручного дриля .

VI. Підведення підсумків уроку - 5 хв.

· Повідомлення про досягнення цілей уроку

· Повідомлення теми наступного уроку


. Перевірка та оцінка сформованих знань на уроці


У процесі навчання використовується поточна і підсумкова форма перевірки знань, для здійснення яких застосовується...


Назад | сторінка 6 з 7 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Можливості використання інтерактивної дошки на уроці іноземної мови на сере ...
  • Реферат на тему: План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу
  • Реферат на тему: Розробка уроку математики в технології проблемного навчання
  • Реферат на тему: Технології якісного навчання в рамках нестандартного уроку
  • Реферат на тему: Виховні цілі уроку виробничого навчання