зку з виробничим навчанням на підприємстві
Новий матеріал
1. Що таке ПУ і ЧПУ
2. Різновиди систем ЧПУ
а) за способом підготовки і введення УП
Організація роботи учня, коригування відповідей по необхідності;
Готувати завдання за підручником
Робота на комп'ютері за завданням викладача.
Проглядаються розділи 2.1.Что таке ПУ і ЧПУ
В
№
/Td>
ПІБ
Посада,
місце
роботи
Кваліфікаційна категорія, педагогічний стаж
роботи
Досвід використання ЦОР у навчальному процесі
Контакти
1
Бавенко Ендже Рашитовна
Викладач спецтехнології ПУ № 97
40 років
немає
2
Замосковецкая Галина Дмитрівна
Методист
ПУ № 97
20 років
немає
2.2 Конспект уроку з застосуванням ЦОР В«Програмне управління верстатів з ЧПУВ» з предмету В«ТехнологіяВ» в 9 класі по базисному планом
Рубцов Георгій Іванович, вчитель технології ЧСШ № 2
Предмет: Технологія.
Місце заняття в структурі освітнього процесу: урок за навчальним планом (2 академічні години).
Тема уроку по навчально-тематичним планом: Призначення і розташування органів управління верстата з ЧПУ
Форма уроку: практикум.
Цілі уроку:
В· знайомство учнів з призначенням і розташуванням органів управління верстата з ЧПУ;
В· придбання учнями технологічних умінь керування верстатом на віртуальному тренажері;
В· формування пізнавальної - самостійної активності учнів;
Методика проведення уроку: Нові знання учні отримують шляхом самостійної роботи, використовуючи ЦОР, на основі інтерактивності програми. p> Учитель контролює процес засвоєння і втручається в проблемні ситуації при нездоланних учнем утрудненнях. Урок проводиться формі комп'ютерної гри. В кінці уроку доцільно озвучування виконаної роботи учнями: у формі бесіди. p> Хід уроку:
Організаційний момент - 2 хв. p> Привітання. Постановка цілей і завдань. Знайомство з етапами уроку. p> I. Пояснення нового матеріалу.
Опорні поняття:
Загальні відомості про систему управління верстатом. Основні органи управління. Пульт оператора. Бічна стійка панелі керування. Панель включення верстата. Панель програмування. p> Метод пояснення матеріалу: Ілюстративно - демонстраційний. За допомогою відео...