dictation. Pass me your papers. That is all for today. See you.
5. План-конспект залікового уроку 5
Група - абітурієнти (11 клас)
Дата: 19.10.12
Тема: Займенники
Підтема: Кількісні займенники
Тип уроку : комбінований
Оснащення уроку: таблиці з граматичним матеріалом, роздатковий матеріал, підручники
Цілі:
Дидактична - Формування умінь застосовувати отримані знання на практиці;
Освітня - Формування і розвиток комунікативних здібностей уч-ся; розвиток навичок усного та писемного мовлення.
Виховна - Виховання культури спілкування, почуття товариства, поваги культури і мови інших країн.
Розвиваюча - Розвиток знань, умінь і навичок аудіювання, читання, письма, говоріння.
Мовний матеріал:
Фонетика - [f], [v], [?], [?:]
Лексика - few, a few, many, little, a little, much, this, that, those, these, myself, yourself, himself, herself, ourselves, yourselves, themselves.
Граматика - таблиці з займенниками
Мовний матеріал:
Аудіювання - скоромовка
Читання - вправи на роздруківках
Лист - вправа на роздруківках
Говоріння - скоромовка
Схематичний план уроку
1. Організаційний момент 2 хв.
. Фонетична зарядка 3 хв.
. Повторення вживання безособових дієслів 10 хв.
. Вживання невизначених займенників 10 хв.
. Підведення підсумків 5 хв.
Хід уроку
Етапи Прийоми Цілі 1. Етап - Організаційний момент Цілі: налаштувати уч-ся на роботу, створити робочу атмосферу. Прийоми: вітання, роздати дидактичний матеріал, підготувати дошку. 2. Етап - Фонетична зарядка Цілі: налаштувати артикуляційний апарат уч-ся. Прийоми: скоромовка, віршик. 3. Етап - Повторення вживання безособових дієслів Цілі: вдосконалення граматичних і лексичних навичок Прийоми: читання, говоріння, письмове виконання вправ на роздруківках 4. Етап - Вживання займенників Цілі: розвиток навичок усного та писемного мовлення Прийоми: виконання вправ 5. Етап - Кількісні займенники Цілі: розвиток навичок усного та писемного мовлення Прийоми: читання, говоріння, письмове виконання вправ на роздруківках 6. Етап - Підведення підсумків Цілі: перевірка викладеного матеріалу Прийоми: усне опитування Зміст уроку 1. Етап Good afternoon dear audience. Nice to see you. Take your seats. How are you? Are you tired today? For today I prepare for you copies with grammar rules and interesting exercises. 2. Етап I would like you to read a tongue-twister. You can see it on your copies. At first I read and then you, your task is to read after me as quickly as possible. Ok. Let s...