х будинків.
Зображуються діти, что пускають кораблики по воді, дерева з грачінімі гніздамі. Аналізуються РЕПРОДУКЦІЇ картин про весну. Во время Демонстрації репродукцій звучатимуть фрагменти з В«Пори рокуВ» П. Чайковського.
Для малювання пізньої весни вікорістовується Блакитний папір. На деревах - ніжні зелені бруньки и листочки, а на земли - світла трава.
В«Казкові квіти". Малювання за уявленням
Мета заняття: розвинутості творчі здібності, фантазію; удосконалюваті техніку роботи аквареллю (вливання одного кольору в Інший).
Обладнання: папір білий, акварель, пензлик, банки з водою; малюнки учнів з методичного фонду; РЕПРОДУКЦІЇ робіт художніків Із збережений казкових квітів.
Хід заняття
На качану заняття показуються малюнки дітей з методичного фонду и РЕПРОДУКЦІЇ робіт художніків. Гуртківці на окрем аркушах паперу віконують тренувальні вправо на Перехід одного кольору в іншій, а потім намічають олівцем малюнки казкових квітів и віконують роботи аквареллю, вікорістовуючі прийом переходу одного кольору в Інший.
Малювання на тему В«Я допомагать мамі и татовіВ»
Мета заняття: виховати пошанне до праці батьків и закріпіті уміння та навички в малюванні людини в Русі; вчитува композіційнім умінням.
Обладнання: папір, акварель, гуаш, Пензлі, банки з водою; РЕПРОДУКЦІЇ з картин, присвячений темі праці; малюнки дітей з методичного фонду.
Хід заняття
На качану заняття гуртківці розповідають про ті, як смороду допомагають батькам. Проводитися коротке бесіда про любов и пошанне до праці дорослих. Показуються РЕПРОДУКЦІЇ з картин художніків и малюнки дітей з методичного фонду на Цю тему.
Гуртківці малюють (позуючі один одному), як смороду допомагають батькам мити посуд, прибирати кімнату.
На качану робляться короткочасні замальовки з натури и по пам'яті, створюються композіції на лісті паперу олівцем, а потім роботи віконуються в кольорі аквареллю або гуашшю.
У II класі на занятть гуртка графікі І живопису в основного віконуються роботи, навіяні Прогулянка и екскурсіямі, а такоже за задума дітей.
Гуртківці вчаться передаваті НЕ Тільки смісловій зв'язок между об'єктами, альо и елементарно зображуваті в тематичність малюнках простір, пропорції и Основний колір предметів. Глибші розвіваються творчі здібності, фантазія, образне мислення, естетичні Відчуття.
Другокласнікі малюють по пам'яті, з натури.
Малювання на тему В«Осінь в саду, в лісі, в садуВ»
Мета заняття: закріпіті уміння и навички Бачити та зображаті Характерним для осені різноманітність колірніх відтінків в природі; розвинутості Прийоми роботи акварельними фарбами; закріпіті уміння и навики в малюванні дерев, машин, людини.
Обладнання: папір білий, акварель, олівці, пензлик, банки з водою, палітрі; смужки и...