ding=0>
№
Зміст
Кількість
годин
Вид діяльності
В'язання на спицях
10
1.
Матеріали та інструменти. Правила початку в'язання
2
Лекція з елементами бесіди. /Td>
2.
Технологія виконання простих петель
2
Практична робота.
Майстер-клас.
3.
Зменшення, додаток і закривання петель
4
Практична робота.
4.
З'єднання петель.
2
Лекція-бесіда. Майстер-клас. /Td>
Аплікація і вишивка
10
1. /Td>
Види і способи виконання аплікації. Підбір фурнітури. Оздоблення виробів
4
Лекція. Практична робота. p> Майстер-клас. Замальовка ескізів. /Td>
Макраме і фріволіте
10
1.
З історії одягу. Мода, стиль і культура одягу. /Td>
2
Підготовка повідомлень. Диспут. /Td>
2.
Матеріали та пристосування для макраме. Інструменти і прийоми
2
Лекція. Практична робота:
3. /Td>
Матеріали та пристосування для фріволіте. Інструменти і прийоми
2
Лекція. Замальовка ескізів. /Td>
4.
Відносини, пропорційні і ритмічні закономірності в організації костюма.
2
Лекція. Практична робота. /Td>
5.
Ансамбль і комплект в одязі.
2
Бесіда. Виконання ескізів.
6.
Зорові ілюзії в костюмі.
2
Бесіда. Рольова гра "Салон моди"
Робота над проектом "Образ сучасної дівчини"
4
Захист проекту. p> Підсумкова рефлексія.
1
Написання міні-есе про курс.
2.3. План-конспект уроку
Тема уроку: Двухфонтурние в'язальні машини.
Цілі уроку:
1. Освітні:
- ознайомити учнів з умовами виробництва та професіями на КПТФ "Юнона"; - вивчити технологічну послідовність виготовлення трикотажних виробів; - вивчити основні характеристики в'язального обладнання, встановленому в в'язальному цеху.
2. Виховні:
- виховати уважність, терплячість і самостійність в роботі.
3. Розвиваючі:
- формувати навички при пуску і зупинці в'язальної машини.
4. Професійні: - надати допомогу учням у виборі професії. p> Оснащення уроку:
1. Роздатковий матеріал (конспект уроку).
2. Картки - завдання.
3. Обладнання в'язального цеху КПТФ "Юнона".
I етап заняття. У навчальному класі підприємства (2 години)
1. Організаційна частина уроку: (5 хвилин).
Привітання учнів, перевірка явки і готовності до уроку. Повідомлення теми і короткий огляд уроку.
2. Бесіда з провідним економістом підприємства і начальником відділу кадрів (30 хвилин).
Фахівці підприємства розповідають: про історію створення та розвитку підприємства, додатковому виробництві, створеному на базі основного підприємства в складне економічний час, асортименті продукції, що випускається, обсязі виробництва, про міжрегіональних зв'язках підприємства, закупівлю нового обладнання та сировини.
3. Вивчення нового матер...