Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Отчеты по практике » Аналіз діяльності професійно-педагогічного коледжу Свердловської області

Реферат Аналіз діяльності професійно-педагогічного коледжу Свердловської області





y"> Іспити: Виконання робіт з професії В«ПерукарВ»;

Теоретичні та методичні засади педагогічного супроводу групи навчаються у урочної і позаурочної діяльності;

Організація технологічного процесу (по галузях). курс. 9 семестр

Іспити: Ріж;

М і ХОП.курс. 10 семестр

Виробнича практика з організації навчально-виробничого процесу;

Виробнича практика з педагогічному супроводу групи навчаються у урочної і позаурочної діяльності;

Виробнича практика з методичного забезпечення навчально-виробничого процесу та педагогічному супроводу групи навчаються професій робітників;

Виробнича практика з виконання робіт з професії В«ПерукарВ».

Іспити: Основи педагогічної майстерності;

Методика професійного навчання (по галузях);

Теоретичні та прикладні аспекти методичної роботи майстра виробничого навчання;

Організація технологічного процесу (по галузях);

Виконання робіт з професії В«ПерукарВ».


3.2 Аналіз відвіданих занять в освітній установі


Аналіз уроку № 1

Дата 01.11.2011

Жданова Оксана Олександрівна

ПО ПР

ПЗ і ТВР

Мета: фарбування волосся Matrix

Завдання: вивчити технологію фарбування Matrix

Хід уроку:


№ п/пЕтапи уроку, витрати по временіДеятельность учітеляДеятельность учащіхсяМетоди обученія1.Організаціонний моментПедагог повідомляє тему уроку, цілі і завдання налаштовує на робочий ладСтуденти вислуховують задають вопросиБеседа2.Проверка домашнього завдання, повторення пройденногоОтработка старих уменійСтуденти показують свої знаніяУпражненіе3. Повідомлення нового матеріалаПедагог пояснює технологію фарбування MatrixКонспектірованіе теми, засвоєння матеріалу, питання за новою темеЛекція, після активна беседа4.Работа по темі, закріплення темиПедагог пропонує випробувати нову краскуСтуденти приступають до виконання заданіяПрактіческая работа5.Ітогі заняття оценіваніеПроверка робіт, оцінювання підведення підсумків, розбір ошібокЗадают вопросиАктівная беседа6 . Домашнє заданіеПедагог дає домашнє завдання: розробка схеми фарбування за допомогою фарби MatrixОбсужденіе домашнього завдання, задають питання

Заняття проведено успішно. Студенти оволоділи технологією фарбування Matrix. Студенти дотримувалися техніки безпеки і чистоту в кабінеті. p align="justify"> Стан кабінету: кабінет чистий, і доглянутий, освітлення відповідає нормам, всі лампочки в робочому стані, дотримання техніки безпеки, для проведення уроку педагог використовує: дошку, також кабінет оснащений всім необхідним обладнанням: кріслами мийками, асистентами , а також необхідними інструментами і витратним матеріалом.

Психологічний мікроклімат: Відсутність тиску керівника на студентів, Доброзичлива і ділова критика, Задоволеність приналежністю, Довіра і низька вимогливість членів колективу один до одного.

Навчальний процес: Готовність учнів до пари, У ході уроку фіксується вміння викласти даний матеріал на практиці, Річ педагога (правильна, точна, виразна, логічна), Виклад матеріалу (доступність, логічна зв'язність), Учні вміють виконувати завдання з даної теми, Викладач ефективно розраховує час на всю пару.

Аналіз уроку № 2.

.11.11.

Горбунова Ольга Анатоліївна

ПО-ПР

Російська мова

Мета: повторення частин мови в російській мові

Завдання:

Повторення правопису дієприкметників

Повторення правопису прислівників

Хід уроку:

№ п/пЕтапи уроку витрати по временіДеятельность учітеляДеятельность учащіхсяМетоди обученія2.Аналіз проведеної перевірки знанійАналізірует помилки допущені при перевірці знань, спираючись на правила правопісаніяІсправляют помилки, задають питання по які зрозумілим словами або предложеніямВедется активна беседа3.Сообщеніе нового матеріалаНапомінает правила правопису дієприкметників і діалектів, наводить приклади, розбирає іхВместе розбирають приклади і задають вопросиЛекція, бесіда, практична работа4.Работа по темі, закріплення темиДает завдання, розбирає, об'ясняетРешают завдання, розбираються, задають вопросиБеседа, упражненія5.Ітогі заняття, оценіваніеОценіваніе йде в ході закріплення теми, підводяться підсумки з пройденого матеріалуДелают позначки в зошиті з пройденого матеріалуБеседа6.Домашнее заданіеС...


Назад | сторінка 8 з 13 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Виховні цілі уроку виробничого навчання
  • Реферат на тему: Складання розгорнутого плану-конспекту уроку виробничого навчання
  • Реферат на тему: Виконання фарбування волосся барвниками &четвертої групи&
  • Реферат на тему: Аналіз методичної ефективності уроку
  • Реферат на тему: Психологічний аналіз уроку