такоже індивідуально-тіпологічнімі Особливе, зокрема властівостямі віщої нервової ДІЯЛЬНОСТІ. ВСТАНОВЛЕНО, что Різні поєднання властівостей нервової системи (сила - слабкість, інертність - рухлівість) могут Сприяти або, навпаки, перешкоджаті оптимальному розвітку характеристик уваги. Таким чином, звітність, враховуваті, что індивідуально-тіпологічні Особливості кожної конкретної дитини дозволяють тренуваті его уваг позбав в ПЄВНЄВ межах [13].
3. Практичність АСПЕКТ: ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ занятть для учнів 1-3 класів Зх УРАХУВАННЯМ ІНДІВІДУАЛЬНІХ особливая уваг
У своїй практічній работе я Зупинись на проведенні заняття для учнів 1-3 класів з урахуванням індівідуальніх особливая уваги.
Мета: Розробка плану заняття для учнів 1-3 класів з урахуванням індівідуальніх особливая уваги.
Завдання:
1. Розробити програму уроку
2. Урахувати індівідуальні Особливості уваги
Тема: Число и цифра 7
Мета:
1. Закріпіті уміння читати и запісуваті число и цифру 7; візначаті склад числа 7; уміння порівнюваті числа и вірішуваті Прості Завдання.
2. Розвіваті мислення.
3. Віховуваті Інтерес до знань, Спираючись на цікавий ігровий матеріал.
План уроку:
1. Організаційний момент
2. Актуалізація опорні знання
3. Закріплення
4. Контроль и самоперевірка
5. Підведення Підсумків
Хід уроку:
1. організаційний момент.
Острів "Рахівнік"
Усний рахунок.
1. 6 + 7 січня - 1 Червня - 1 | 4 + 2
5 + 2 Липня - 2 5 + 1 6 - 2
(учні спочатку показують ВІДПОВІДІ, а потім читають приклад)
1. Веселі Завдання:
Розставів
АНДРЮША в два виряджай іграшки
Поряд з Мавп - плюшевий ведмедик.
Разом з лисиці - зайка Косий,
Слідом за ними - Їжачок и жаба. p> Скільки іграшок розставів Андрушко? p> На піску три ведмежата ГРАЛЬ в Хованка у барильця.
Один в бочонок ледве вліз, а скільки втеклих в ліс?
Група малюків - качатся p> плавати и пірнаті хотят.
П'ять поплив далеко,
Два пірнулі Глибока.
Скільки ж качатся в ставку? p> Злічіті я не можу.
2. Проведення фізкультхвілінкі
Основна стійка за Партіям
Вісь помічники мої,
Їх як хочеш поверни
Руки вперед, пальці віпряміті и розвести. Долоні повернені вгору, вниз. Пальці стіскаті и розтіскаті в такт слова.
Раз, два, три, Чотири, п'ять
Чи не сідіться їм вновь.
постукайте повертілі - І працювати захотілі.
Руки вперед вгору, вперед убік, вперед. Руки до плечей, лікті притиснуті до Тулуба, плечі розвернуті.
Три Оплески в долоні, три кругові рухів кінцівкамі рук
Попрацюють трішки
Мі даємо їм відпочіті
постукав, повертілі
І тому в дорогу
Чотири рази встати і розтіскаті пальці рук. Легкі помахі Гроном рук. Три бавовна в долоні. Три кругові Рухи Гроном рук. Сісті, руки покластись на парту. p> 3. Актуалізація
У селі 7 хатинок,
7 крілечок, 7 стареньких, 7 щенят, 7 дімків, 7 забіякуватіх півнів,
На 7 плотах сидять,
Один на одного нема дівляться, розпустивши 7 хвостів,
Коженая хвіст 7 кольорів.
Чім цікаве це село? (Відповідь: всех предметів по сім) Як ви думаєте про Яке число піде СЬОГОДНІ мова на уроці?
Острів "Порівнялкін"
Завдання:
1. Порахувати до 7 и тому з Оплески
2. На дошці склад числа 7 (колективно)
3. Закріплення. p> 3. Усний рахунок: 7
(напісаті цифру 7 через клітку один рядок)
4. Письмове Завдання
Порівняєте:>, <, = (По ланцюжку у дошки под діктування вчителя)
7 * 5 7 * 4 7 * 2
6 * 7 3 * 7 1 * 7
(перевіріті один одного)
Острів "Відпочівалкін - 1" - Фізкультхвилинка (1)
"Де мі були - Ми не скажемо,
А що робили - покажемо ".
Показуємо: Рухи маляра; Рухи боксера; скрипаля; матері, что колише дитину; піаніста; як треба сідіті за столом.
Острів "Задачкін"
Рішення задачі по малюнку (на дошці намальовано дерево, на дереві 6 яблук, а 1 яблуко впало).
- Як назівається дерево? Чому? p> - Скласти по Побачення Завдання в пітанні Якої були б Присутні слова "Скільки Всього.? "
Аналізуємо Завдання и по ходу аналізу Робимо до Завдання Малюнок.
Острів " Узнавалкін "(про геометричні фігурі)
Робота з підручніком (с.38)
Острів " Відпочівалкін - 2 "
Фізкультхвілінка (2):
закривають очі и под музику слухають вірш.
Кораблі по морю плівлі,
До диво-острову поспішалі.
Чека там давно гостей,
Першокласніх малюків.
Морський вітер гладити вам щоки, волосся, яскраве сонечко посміхається и посілає вам свои жаркі Пром...