Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Розвиток сонячної енергетики

Реферат Розвиток сонячної енергетики





ають роль (Еколога, будівельника АЕС, бізнесмена, представника партії В«ЗеленихВ», тощо) і відстоюють свою точку зору.

В  4.2 Урок за темою: "як живі організми запасають енергію сонця "

Вид уроку: урок вивчення нового матеріалу. p> Технологія: технологія групової діяльності.

Цілі уроку

1. Навчальна мета:

В· забезпечити умови для формування уявлень про Сонце, його значенні для живих організмів;

В· узагальнити і систематизувати знання про основну причину провідної ролі життя в круговороті речовин. p> 2. Розвиваюча мета: p> В· розвивати інтелектуальні та практичні вміння дітей;

В· розвивати валеологические навички, пов'язані з турботою про власне здоров'я. p> 3. Виховна мета: p> В· виховувати довірчі відносини, почуття взаємодопомоги, підтримки;

В· виховувати культурної людини, поважаючого особистість іншої людини. p> План уроку



Зміст етапів уроку

Види і форми роботи

1. Організаційний момент

Привітання

2. Перевірка домашнього завдання

Тестова робота

3. Мотиваційний початок уроку. Вихід на тему уроку. /Td>

Діти з закритими очима представляють те, що їм говорить вчитель, під звуки музики

4. Вивчення нової теми

Бесіда

Перегляд відеокліпу

Робота з підручником Физкультминутка

5. Закріплення вивченого

Моделювання вивченого матеріалу

7. Підведення підсумків

Оцінки за урок Творча робота учнів

8. Домашнє завдання

Підготувати повідомлення

В  I. Організаційний момент.

Хлопці, я запрошую сьогодні вас до співпраці і дуже сподіваюся на вашу підтримку, закликаю вас бути дуже активними протягом всього уроку.

І нехай девізом уроку буде:

Я бажаю сьогодні вам добра!

Діти: Ви бажаєте сьогодні мені добра! Якщо вам буде важко, я допоможу!

II. Перевірка домашнього завдання.

Про які "професіях" живих організмів говорили на попередніх уроках? (Виробники, споживачі, руйнівники) Що ви можете сказати про їх зв'язок? (Живі організми різних "професій" не можуть жити один без одного)

Я пропоную вам виконати тест. Працювати ви будете в групах. І завжди пам'ятайте, що успіх одного - це успіх всієї вашої групи. p> Тест (на "+" або "-") p> 1. Обмін речовин у живих організмах іноді призупиняється. (-) p> 2. Кругообіг речовин у природі замкнуте явище. (+) p> 3. Всі види життєдіяльності можливі тільки за рахунок використання отриманих речовин і енергії. (+) p> 4. Отримані речовини розкладаються на простіші і розносяться тільки в певні органи. (-) p> 5. Виробники виробляють органічні речовини, необхідні для росту, самооновлення і енергії живого організму. (+) p> Відповіді на аркушах вивішуються на дошку, зверху вішаю правильні відповіді. Перевірка, оцінювання підготовки дітей до уроку по групах. Якщо є помилки - розбираємо.

III. Мотиваційний початок уроку. Вихід на тему.

Звучить музика Гріга "Ранок".

- Давайте закриємо очі і уявімо небо місячної вночі. Сяє місяць. Її м'який сріблястий світло заливає землю, але він яскравий, як світло
сонця. p> Тисячі мерехтливих зірочок розкидані по небу. Швидко проходить коротка літня ніч. На сході червоніє зоря. Сяйво зірок ста
новится все слабшим. p> Небо з кожною хвилиною світлішає. У самого горизонту з'являється край сонця. Починається новий день. (Вивішую велике сонце) Відкрили очі. Подивилися на сонці. Але астроном вас хоче про щось попередити. p> Виходить учень (у ковпаку з зірками) і розповідає:

Сонце світить дуже яскраво. Категорично забороняється дивитися на нього в бінокль, підзорну трубу, шкільний телескоп і просто неозброєним оком. Це може порушити зір. Тільки через темні захисні окуляри можна дивитися на Сонце, та й то недовго -1-2 хвилини.

Інсценування діалогу Олени і Михайла.

Отже, настав вранці. Між нашими героями Оленою і Мішею за сніданком відбувся такий діалог. Послухаємо. p> Діти сидять за столом і розмовляють:

Я їм картоплю і отримую енергію з їжі. А картопля отримує енергію від Сонця. Виходить: я теж живу за рахуно...


Назад | сторінка 8 з 10 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку. Урок-свято
  • Реферат на тему: Комбінований урок - як тип уроку з основ ЕКОНОМІКИ
  • Реферат на тему: План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку як один із способів підвищення ефективності навчан ...
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку