Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Урок як основна Форма навчання

Реферат Урок як основна Форма навчання





ежімі. У історії Світової школи індивідуальне навчання Було реалізовано в індівідуальній форме организации, груповий навчання нашли свое втілення у класно-урочній сістемі навчання та в ее особливому варіанті - лекційно-семінарській форме организации навчання [16; 255]


Практична частина. Розробка уроку на тему: «Корінь: будова І ФУНКЦІЇ» (Біологія, 6 клас)


Тема уроку: Корінь: будова та функції

Мета уроку: сформулюваті знання учнів про будову та функції корінь; навчіті розрізняті тіпі Коренєва систем

Тип уроку: засвоєння НОВИХ знань

Форма уроку: синтетична

Методи и методичні прийому:

) Інформаційний (Розповідь-пояснення, описание, презентація)

) репродуктивні (Подання матеріалу в готовому виде, конкретізація, закріплення вивченості матеріалу- робота з картками)

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент

Друзі мої! Я дуже рада Увійти до прівітного вашого класу.

І для мене Вже нагорода - увага ваших розумних очей.

Я знаю: КОЖЕН в класі геній, но бе?? зусіль талант не про запас.

Схрестіть шпаги ваших думок -

Ми разом вігадаємо урок

Актуалізація опорних знань та практичного досвіду учнів

фронтальний опитування

Згадаті з попередніх уроків:

) Які органи рослин вам відомі?

) Назвіть вегетатівні органі рослин.

) Назвіть генератівні органі рослин.

Мотивація навчально-пізнавальної ДІЯЛЬНОСТІ учнів

(Відео «Ріст кореня»)

проблемних питання: Чому пошкодження кореня может прізвесті до загібелі рослини?

сприйняттів та засвоєння нового матеріалу

. Презентація на тему «Корінь»

. Доповідь до Презентації за пунктами:

Що таке корінь?

Основні види коренів

Типи Коренєва систем

Внутрішня будова кореня

Відозміні коренів

Функції кореня

Фізкультхвілінка

Посадили ми дубочок, Віріс ВІН до сонця. Вліво гнувся до струмочка, Вправо гнувся до віконця. Гілки розпускав широко, Корінь РІС его глибоко І міцніш, міцніш Ставай.

Узагальнення та сістематізація знань вивченості матеріалу

Робота з картками (Додаток 2)

Завдання 1,2,4,5- індивідуально

Завдання 3 - «КРОСВОРД- робота у парах»

Рефлексія

«Сьогодні на уроці я дізнався ... ..»

Підсумок уроку

Домашнє Завдання


Висновки


У своїй курсовій работе я розглянула класіфікацію тіпів уроку, Визначи основні форми организации навчання та використан це дослідження у розробці уроку.

Отже, урок - це форма организации навчання, за якої заняття проводити вчитель з групами учнів постійного складу, одного віку й уровня підготовкі, впродовж Певного годині ї відповідно до Розкладая.

Найвдалішою в сучасній Теорії та практике навчання є Класифікація, в основу якої покладаючи дидактичністю мету и місце уроку в Загальній сістемі уроків (Б. Єсіпов, М. Махмутов, В. Онищук). Перебуваючих на Однаково позіціях, ЦІ Автори предлагают різну Кількість тіпів уроків. За класифікацією В. Онищука, розрізняють Такі тіпі:

урок засвоєння НОВИХ знань;

урок формирование вмінь и навічок;

урок! застосування знань, умінь и навічок;

урок узагальнення и сістематізації знань;

урок перевіркі, оцінювання та корекції знань, умінь и навічок;

комбінований урок.

Щодо основних форм организации навчання, то я Визначи 4 форми организации навчальної діяльності:

парна (Взаємодія учня з учнем чи вчителя з учнем);

групова (вчитель одночасно навчає весь клас);

кооперативна (колективна - всі учні активні и навчають одне одного);

Індивідуальна (самостійна) робота учня.

Розробляючі урок я також Визначи деякі моменти относительно класіфікації тіпів уроку биологии.

У сучасній методіці викладання біології немає єдиної загальновізнаної класіфіка...


Назад | сторінка 8 з 10 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Комбінований урок - як тип уроку з основ ЕКОНОМІКИ
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку. Урок-свято
  • Реферат на тему: Урок-дослідження як складова частина формування дослідницького типу мисленн ...
  • Реферат на тему: Урок як основна форма організації навчання школярів
  • Реферат на тему: Урок - форма організації навчання