Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Використання ігрової технології на уроках географії

Реферат Використання ігрової технології на уроках географії





агороджуються посвідченнямі екскурсоводів І, ІІ, ІІІ ступеня. Група, яка набрала найбільшу Кількість балів, получит сюрприз -" запрошення в Долину Гейзерів на Камчатку. А тепер переверніть картинки-відповіді на загадки.

Що там написано? ("Молодці!). Домашнє Завдання

Написати оповідання, казку про Мандрівку Надрами планети Земля.

Курс" Географія материків і океанів (7 клас)

семикласниками Вже доволі гарно володіють навичков Самостійної роботи. Їм характерна потреба в лідерстві, и если вона НЕ реалізована, у дитини могут вінікнуті проблеми емоційного характеру. Відповідно змінюється и мотивація учнів до ігрової ДІЯЛЬНОСТІ. На перший план виходе бажання проявіті лідерські якості, реалізуваті собі в грі, особливо если традіційні форми уроку не дають дитині подобной возможности.

Курс географії 7 класу дозволяє створюваті Яскраві, емоційно забарвлені образи природи материків і океанів, стран та народів. Особлівістю курсом є РОЗГЛЯД особливую багатьох одінічніх географічних про єктів. Це задання Неможливо вірішіті без вміння учнів делать узагальнення. Перехід при вівченні від одного про єкта до Іншого можна співставіті з уявним" переміщенням учнів по відповідній территории.

Найбільш Прийнятних варіантом навчальної гри становится широко вікорістовувана на уроках географії в 7 класі гра-подорож. Цей вид гри предполагает реалізацію лідерськіх якости. Крім того, ВІН дозволяє сделать так, щоб течение навчального року в роли лідера побувалі усі учні або прінаймні їх більшість. Отже, приклад уроку-подорожі при вівченні тими" Південна Америка

Навчальна мета: повторити, сістематізуваті, Узагальнити знання учнів, набуті во время Вивчення тими" Південна Америка; з'ясувати рівень оволодіння учнямі учбовим матеріалом; продовжуваті формуваті в учнів уміння збіраті ї узагальнюваті географічну інформацію, віділяті сажки, делать Висновки, вісловлюваті ВЛАСНА ДУМКА, гуртуватися в пошуках правильного решение.

Розвівальна мета: розвіваті пізнавальний Інтерес и географічне мислення, вміння працювати з картами; розвіваті навички СПІВПРАЦІ.

Виховна мета: виховувати Інтерес до предмета, любов, ощадливість ставлені до природи, Захоплення ее красою та досконалістю, Прагнення розшіріті свой Кругозір, знання и вміння, дружбу, взаємоповагу.

Тип уроку: закріплення знань, умінь и навічок (урок повторення).

Обладнання: фізична карта світу, фізична карта Південної Америки, атласи, ілюстрації природи Південної Америки, картки Із Завдання, сігнальні картки, атласи, енциклопедії, написи етапів мандрівки.

Форма уроку: урок-мандрівки.

ХІД УРОКУ

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент

Мотивація навчальної та пізнавальної ДІЯЛЬНОСТІ

Учитель. Усе Почалося з подорожі ... І наука географія, и наш з вами урок. Географія - це наука подвигу та руху, что кличі в незвідні простори, до Подолання Перешкода на шляху до відкріттів, перемог, знань. Це наука звітяжніх людей, что перетіналі моря и гори, падали від втом та підводілісь, гінулі, но всегда прагнулі йти вперед, мандрували, відкрівалі екзотичні країни та материки.

На сьогоднішньому уроці ми трошки станемо географами-мандрівнікамі ї помандруємо екзотичних и унікальнім материком. Колись цею материк називали Новим світом. " Ці землі та патенти назваті Новим світом. У наших попередніків про них не Було уявлення, но це - новітнє Відкриття, - так писав А. Веспуччі про новий материк. А щоб мандрівки булу цікавішою, мі поділіліся на две Експедиції -" Магелланом та" Колумби. Команди отримай все необхідне, щоб мандруваті й Не заблукаті (карти атласу, підручники, енциклопедії, Додатковий літературу).

У Нашій мандрівці будут зупинки, з помощью якіх ми Спробуємо повторити та закріпіті вивченості на попередніх уроках материал з тими" Південна Америка. А також дізнатіся чогось нового и того, чого НЕ досліділі на попередніх уроках. А если на шляху мандрівки зустрінуться Перешкода ї непорозуміння, то ми Спробуємо подолати їх разом.

Перешкода в нас будут Завдання и питання, які ми повінні розв'язати, щоб успішно рухатіся далі. А за правильністю відповідь КОЖЕН з вас получит жетон, а в сумі це будут жетони команда, Які визначавши переможця .. повторень вивченості матеріалу

Зупинка 1" Пошуково

Інтелектуальна Розминка

запитаня команді" Магелланом

Перелічіть материки, які ми Вивчай на попередніх уроках. (Африка, Австралія, Південна Америка)

Хто здійснів Першу навколосвітню подорож? (Ф. Магеллан)

...


Назад | сторінка 9 з 15 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Організація розумової і практичної діяльності учнів на уроках географії
  • Реферат на тему: Розвиток пізнавального інтересу учнів на уроках географії
  • Реферат на тему: Система екологічного виховання учнів на уроках географії
  • Реферат на тему: Форми і види перевірки знань учнів на уроках навколишнього світу
  • Реферат на тему: План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу