Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Нестандартні уроки як засіб Підвищення якості знань учнів на уроках математики

Реферат Нестандартні уроки як засіб Підвищення якості знань учнів на уроках математики





х, а деякі працювать и з Додатковий літературою, допомагать більш Слабко, створювався позитивний мікроклімат в класі во время уроку, демонструвалі вміння оцінюваті Почути ї обґрунтовано вісловлюватіся.

Провівші анкету (Додаток А) среди учнів 5-7 класів даної школи Ми дізналась, что вчитель часто вікорістовує завдання з підручника та математичні диктанти, что стають НЕ цікавімі для учнів и віклікають Нудьги при їх віконанні. 49,85% учнів Бажана Побачити урок, что віключає использование звічайна типом уроку, 31,17% - ігри, математичні конкурси и 18,98% - додаткові Завдання, что потребують логічного мислення.



Отже, щоб підтрімуваті Інтерес и цікавість на уроках математики вчитель винен використовуват Різні тіпі Завдання и форми їх проведення, спрямовуваті діяльність учнів на Підвищення якості знань з даної тими, тобто впроваджуваті в свою практику нестандартні уроки.


. 2 Нестандартний урок з математики, як засіб Підвищення якості знань учнів


На Основі проведеного нами дослідження ми віявілі, что в практике роботи сучасної школи, проблемі использование нестандартних уроків для Підвищення якості знань учнів, пріділяється недостатня увага. Саме тому, БУВ розроблення план-конспект нестандартного уроку.

Урок №1

Тема. Подорож математичность океаном raquo ;. Розв язування задач и вправо

Мета: вдосконалюваті вміння учнів знаходіті корінь лінійного Рівняння з однією змінною та розв язувати текстові задачі на складання лінійніх рівнянь; розвіваті логічне мислення, культуру математичної мови и запісів; виховувати самостійність, Інтерес до математики, взаємодовіру.

Тип уроку: урок-подорож.

Обладнання: картки самоконтролю, піктограмі настрою, роздавальних материал, плакати з умів завдань, правила проведення інтерактівної Вправи Мозкова атака (пам ятка).

ХІД УРОКУ

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент

Вступне слово

Учитель : Відомій французький письменник XIX ст. Анатоль Франс одного разу зауважів: вчитува можна только весело ... Щоб перетравлюваті знання, нужно поглінаті їх з апетитом raquo ;. ЦІ слова ми візьмемо за епіграф нашого уроку, на якому ві не просто зможете прігадаті материал з тими Лінійні Рівняння Із однією змінною raquo ;, но ї цікаво, я сподіваюсь, проведете годину.

Во время уроку я хочу стежіті за емоційнім таборували класу. Для цього ві маєте СПЕЦІАЛЬНІ піктограмі настрою :

J - гарний настрій; K - середній настрій; L - поганий настрій.

Сьогодні ми з вами вірушаємо у захоплюючу подорож математичность океаном. Для цієї подорожі нам Потрібний корабель та екіпаж корабля: капітан, штурман и боцман. Давайте проголосуємо, хто в класі Найкраще Підходить для ціх ролей. Капітану я вручаю карту. На ній помічено острівці ї псуй. Маршрут складних, нам могут зустрітіся Підводні ріфі, айсберг, міліна, могут захопіті в сповнений пірати, может трапітіся шторм. Сподіваюся, что ЦІ Перешкода НЕ ЗіБ ють вас з дороги. Альо, щоб взяти доля у подорожі, слід прідбаті путівки, ВАРТІСТЬ якіх візначається НЕ грошима, а вашими знаннями.

II. Основна частина

. Аукціон Розпродажа путівок

За правильні відповідь учні отримуються путівку - лист самоконтролю.

1. Дайте Означення Рівняння.

2. Яке Рівняння назівається лінійнім? Наведіть приклад.

3. Що назівається коренем Рівняння? Наведіть приклад.

4. Скільки коренів может мати Рівняння? Наведіть приклад.

5. Що означає розв язати Рівняння?

6. Які Рівняння назіваються рівносільнімі? Наведіть приклад.

7. Назвіть основні Властивості Рівняння.

8. Що таке математична модель задачі?

9. Які задачі назіваються прикладного? Наведіть приклад.

10. Що спочатку треба сделать, дере чем початиться розв язувати текстові задачі складання Рівняння?

11. Що треба сделать после того, як ми розв язали Рівняння, что відповідає умові задачі?

12. Який основний принцип розв язування задач на рух?

Ві довели, что можете вірушаті в подорож. Тож відпліваємо!

2. Підводні ріфі

Учитель. Мі набліжаємося до підводніх ріфів! Коженая Із ріфів у нашому математичность океані - це Рівняння. Розв язати Рівняння правильно - означає омінуті риф.


Назад | сторінка 9 з 14 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Метод Фур'є розв'язання змішаної крайової задачі для нелокального х ...
  • Реферат на тему: Систематизація та узагальнення знань учнів з теми "Алгебраїчні рівнянн ...
  • Реферат на тему: Методика формування вмінь розв'язувати рівняння й нерівності з параметр ...
  • Реферат на тему: Інтегрований урок математики, російської мови, навколишнього світу "Ко ...
  • Реферат на тему: Методика проведення уроку комбінованого типу з інформатики на тему "Ін ...