Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Методика формування моральних почуттів у старших дошкільників засобами дитячої художньої літератури

Реферат Методика формування моральних почуттів у старших дошкільників засобами дитячої художньої літератури





Відповіді дітей. p align="justify"> Вихователь: - А що ми сьогодні дізналися? Що відчули? p align="justify"> Діти: - Дізналися нову казку. Гуляли на ділянці, де красиво. p align="justify"> Діти: - Чи відчули красу природи.

Діти: - Дізналися, що до природи треба не просто добре ставитися, а й берегти, любити, бути до неї чуйним.

Вихователь: - Хлопці, ми навчилися відчувати - все це сталося з нами тому, що ми побували на природі і знову побували в чудовому полоні андерсенівської казки. Вона викликала в нас найкращі почуття до життя. І от знову до мене в серце прийшли вірші, які я, завершуючи заняття, хочу вам прочитати:


На лузі ростуть ромашка,

Лютик, смолка, конюшина, кашка!

А ще котячі лапки,

Одуванчіковий шапки,

Подорожник, волошки,

Дзвіночки, в'юнки.

Дуже багато різних трав -

У стежок і канавок.

Сонця в небі диск променистий -

Будь для життя серцем чистий!


Екологічне заняття № 15

(для дітей 6 років)

В«Екологія АндерсенаВ»

(за мотивами казок Г. Х. Андерсена про рослини і тварин)

Цілі:

В· продовжувати формувати моральні почуття у дітей (доброту, участь, співчуття, дбайливе ставлення до природи, чуйне і дбайливе ставлення до рідної землі) за допомогою повторення казок Андерсена про рослини і тварин,

В· збагачувати активний і пасивний словник дітей,

В· розвивати зв'язне мовлення за допомогою організації бесіди,

В· узагальнити уявлення дітей про навколишній світ і світі, який Андерсен подарував нам в казках,

В· сформувати початкові уявлення про екологію сучасного світу і В«екології АндерсенаВ».

Матеріали до заняття: красиво ілюстровані книги Андерсена з казками, альбом з малюнками та фотографіями за казками, карта світу, різні фотографії про красу землі.

Хід заняття

I. Вступ. p align="justify">. Загальний будинок під назвою Земля! p align="justify"> Вихователь: - На попередньому занятті, хлопці, ми з вами про якій казці Андерсена говорили?

Діти: Казка В«РомашкаВ».

Вихователь: - А ще про що?

Діти: Про природу.

Діти: Про чуйного ставлення до неї.

Вихователь: - Ось послухайте, хлопці, як і з якою чуйністю до навколишнього світу...


Назад | сторінка 92 з 107 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Психологічні умови виховання дбайливого ставлення до тварини дітей 5-6 рокі ...
  • Реферат на тему: Теоретичний аналіз зрозуміти "діти з вадамі розвитку", "діти ...
  • Реферат на тему: Формування гуманного ставлення дітей до природи
  • Реферат на тему: Недоношені діти. Патології недоношених дітей
  • Реферат на тему: Формування у дітей дошкільного віку гуманного ставлення до природи