Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Сучасний підручник математики. Яким йому бути

Реферат Сучасний підручник математики. Яким йому бути





А.М. Абрамов, Ю.П. Дуніцин та ін .; Под ред. А.Н. Колмогорова.-М.: Просвещение, 1990. - 320с.

2. Архипова А. І., Брегеда І. Д., Жужа Е. Н. Проблеми шкільного підручника і його нова модель. Всеросійська науково-методична конференція. Краснодар, 2002.

. Е.Е. Вяземський. Проблеми шкільного підручника - 2002.-№4.

. Зуєв Д.Д. Шкільний підручник М .: Педагогіка, 1983. - 240 с.

. Кондратенко Є.В. проблема шкільного підручника. Педагогіка.- 1999.-№4

6. Лошкарєву І. А. Функції підручника у формуванні навчальних умінь і навичок учнів. Радянська педагогіка.- 1981.-№3

7. Мордковіч А.Г. Алгебра і початки аналізу. 10-11 кл .: Учеб.для общеобразоват.учрежденій.- 2-е изд.: Мнемозина, 2001. - 335с.



ДОДАТОК 1


Поняття логарифма

Урок пояснення нового матеріалу в 11 класі

Форма проведення: Урок-презентація поняття

Цілі уроку:

1. Познайомитися з визначенням логарифма, його позначенням, застосуванням до вирішення показових рівнянь.

2. Вчитися обчислювати логарифми за допомогою вивченого поняття.

. Вивести найпростіші властивості логарифма і закріпити їх при обчисленні логарифмів.

. Розвивати логічне мислення, увагу і вміння робити висновки на основі відомих фактів.

. Познайомитися з історією появи терміну і роллю логарифма в житті суспільства.

. Закріпити первинні навички обчислення логарифмів.

Обладнання:

Мультимедійний проектор, комп'ютер, презентація PowerPoint «Поняття логарифма», роздатковий матеріал на кожного учня, підручник «Алгебра і початки аналізу 10-11» під редакцією Колмогорова А.Н.


Хід уроку

ЕтапЗадачі етапаМетодиФорми работиВід деятельності1.Організаціонний етапВключеніе в діловий ритм, підготовка класу до работеУстное повідомлення учітеляПріветствіе2.Актуалізація опорних знанійАктівіровать знання, необхідні для вивчення нової темиСозданіе проблемної ситуації в процесі усної работиФронтальниеУстное рішення показових рівнянь зі слайдів 1-63.Постановка пізнавальної задачіОрганізація учнів на постановку теми і цілей урокаРешеніе асоціативного ряду, мозкова атака, історичний екскурсКоллектівное обсужденіеУстная робота зі слайдами 7-9, запис у зошити теми, вивчення карток із завданнями для самостійної роботи, постановка цілей урока.4.Етап засвоєння нових знанійСформіровать конкретні уявлення про логарифми, його застосуванні і вичісленііЕврістіческій (частково -поісковий) введення нового поняття у словесній і знаково-символічної формеКоллектівнаяУстная робота зі слайдами 10-11, записи в зошиті, рішення рівняння зі слайда 75.Первічная перевірка розуміння й закріплення ізученногоУстановіть правильність і усвідомленість вивченого матеріалу, провести корекцію виявлених пробеловАналіз і логічне обгрунтування на підставі вивченого понятіяКоллектівная, фронтальна і індівідуальнаяУстное рішення вправ зі слайда 12-13, письмове рішення вправ зі слайда 146.Етап розширення знань і способів действіяОбеспечіть підвищення рівня осмислення вивченого матеріалаМозговая атака при виведенні найпростіших властивостей логаріфмаКоллектівная і індівідуальнаяВивод основного логарифмічного тотожності та інших найпростіших властивостей у процесі логічних міркувань Слайди 15-177.Етап закріплення нових знань і способів действійОбеспечіть закріплення в пам'яті учнів знань і способів дій, необхідних для самостійної работиПрактіческая робота під керівництвом учітеляУстная і письмова фронтальна работаУстное рішення завдань слайда 18 і письмове рішення завдань слайда 198.Етап застосування знань і способів діяльності, контролю та самоконтроляОбеспечіть формування в учнів умінь самостійно застосовувати знання в різних ситуаціях, виявити якість засвоєння матеріалаСамостоятельная работаІндівідуальная работаСамостоятельное рішення завдань з роздаткового матеріалу з подальшою самопроверкой по слайду 209.Етап інформації про домашнє заданііОбеспечіть розуміння учнями змісту і способів виконання домашнього заданіяУровневое домашнє заданіеДемонстрація слайда 21Вибор і запис домашнього заданія10.ІтогПодведеніе підсумків навчального занятіяНезаконченное предложеніеІндівідуаль-ная работаПродолжіть фразу: Я дізнався Я навчився Я повторив Я закріпив

Картки - з?? данія до уроку


Обчисліть логарифми

1 вар2 вар3 вар4 вар5 вар6 вар7 вар8 вар12345678

ДОДАТОК 2


Поняття логарифма

Мета уроку: ввести поняття логарифма, розгл...


Назад | сторінка 10 з 12 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Використання навчальних виробничих завдань для узагальнення та систематизац ...
  • Реферат на тему: Інтегральне визначення логарифма і його історичні корені
  • Реферат на тему: Урок-дослідження як складова частина формування дослідницького типу мисленн ...
  • Реферат на тему: Тестування як один із способів перевірки знань з англійської мови учнів сер ...
  • Реферат на тему: Закріплення знань учнів з теми: "Числа 1-10 та число 0"