Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Отчеты по практике » Планування проведення уроків з суспільствознавства

Реферат Планування проведення уроків з суспільствознавства





вміло використовувалися різні методичні прийоми і методи для організації роботи учнів. Методичні прийоми відповідали віку учнів, цілям уроку. З методичної точки зору урок відрізнявся чіткістю, а також доступністю матеріалу. Учитель матеріал викладався за принципом від простого до складного, від відомого до невідомого.

Виховне вплив особистості вчителя проявляється в такому аспекті, як характер спілкування з учнями. p> Вимога вчителя до відповіді, поведінки, мови, дисципліни були твердими і ясно поставленими. Учитель при необхідності вміло змінював хід уроку. Весь урок вчитель добре володів класом - складалася доброзичлива атмосфера.

Аналізуючи урок з психологічного боку, можна відзначити, що вчителю вдалося залучити всіх учнів у процес засвоєння нового матеріалу. Не тільки в кінці, але і в ході самого уроку вчитель активно використовував похвалу і заохочував учнів з метою ще більше зацікавити їх викладеним матеріалом, що йому відмінно вдалося. p> Загальну атмосферу заняття можна назвати оптимістичною, активної, ділової, доброзичливою. Стиль поведінки вчителі не агресивний, спокійний, коректний, поведінку учнів - спокійне. p> Поведінка класу при відповіді товаришів, при поясненні вчителя також було доброзичливим. Спілкування між учасниками навчального процесу носить характер співробітництва в атмосфері доброзичливості. Загалом на уроці мав місце сприятливий психологічний клімат. Оцінки, поставлені вчителем, відповідали нормам оцінок. p> Результат заняття - на уроці були досягнуті майже всі поставлені цілі, про що говорить високий рівень засвоєння знань, емоційний відгук, захопленість процесом, активність у протягом всього уроку. Учні оволоділи науковою термінологією, самостійно міркують і прагнуть отримати додаткові відомості з теми уроку. p> Тема: Сутність і організація держави

Цілі: Освітня: повторення, узагальнення і закріплення навчального матеріалу у формі ділової гри. Засвоєння основних понять. Учні повинні усвідомити, що таке територіальна організація держави, чим різняться федеральне і унітарна держава.

Розвиваюча: Розвинути вміння виділити головне у вивченні матеріалу. Продовжити роботу над формуванням суспільствознавчої мислення. Активізувати пізнавальну діяльність учнів.

Виховна: внести внесок у виховання практичних навичок участі в політичному житті, активність, вміння оцінити рівень своїх знань.

Тип і форма уроку: комбінований, традиційний.


Хід уроку.

Розділи уроку

Діяльність вчителя

Діяльність учнів

Організаційний момент

Установча бесіда і перевірка домашнього завдання

Діти встають, вітають і сідають. /Td>

Вивчення нового матеріалу

План заняття:

1.Понятие держави, його ознаки, функції і причини виникнення

2.Теория походження д-ви

3.Терріторіальная організація гос-ва

Запишіть її в зошиті. p> Після пояснення нового матеріалу вчитель пропонує повернутися до тієї проблеми, яка була позначена на початку заняття.

Учні записують у зошиті тему і план заняття

Учні замальовують схему і записують поняття держави.

Двоє учнів працюють біля дошки. Решта їх доповнюють. p> Учні ставлять виниклі в них питання.

Учні відповідно з розповіддю вчителя заповнюють таблицю і самі знаходять плюси і мінуси кожної теорії

Учні записують визначення.

Читають підручник, виписують ознаки, наводять приклади і відповідають на запитання.

Учні відповідають на поставлене запитання, висловлюють своє думку.

Закріплення вивченого матеріалу.

Вчитель: Зараз кожен з вас створить своє власне держава. У вас 8 хвилин. Хто з вас бажає розповісти про свою державу? Відповіді оцінюються. p> Далі вчитель оцінює діяльність учнів на уроці.

Учні складають власні проекти держави.

Деякі учні зачитують свій проект вголос

Учні відповідають на запитання.

Будинок. завдання

Параграф 17 підручника. /Td>

Учні записують домашнє завдання.


Аналіз уроку. p> Урок проходив у підготовленому приміщенні: санітарний стан хороший, обладнання та необхідний наочний матеріал для уроку був присутній. Готовність приміщення до уроку відповідала - чергові привели в порядок дошку, є крейда, чистота в кабінеті і т.п.). Готовність учнів до уроку хороша - наявність в учнів зошитів, підручників, інструментів і т.п. p> Розподіл часу уроку, в цілому, представляється доцільним, відповідним планом уроку, використовується раціонально...


Назад | сторінка 12 з 23 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу
  • Реферат на тему: Вплив вікових особливостей учнів на побудову уроку
  • Реферат на тему: Підготовка вчителя молодших класів до організації та проведення уроку
  • Реферат на тему: Комбінований урок - як тип уроку з основ ЕКОНОМІКИ
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку. Урок-свято