Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Експериментальне вивчення проблеми індивідуального підходу в роботі з невпевненими дітьми

Реферат Експериментальне вивчення проблеми індивідуального підходу в роботі з невпевненими дітьми





й, могутній, упевнений у собі, спокійний, мудрий. Він гарний і вільний.

Відкрийте очі і по черзі представтесь від імені лева, наприклад: Я - лев Гоша raquo ;. Пройдіть по колу гордої, впевненою ходою.

Відмінно!

Сідайте на стільчики. Нехай кожен скаже про себе: Я дуже хороший або Я дуже хороша raquo ;. (Мета - створення позитивного емоційного фону, підвищення впевненості). Але перед тим як сказати, давайте трошки потренуємося. Спочатку вимовимо слово Я пошепки, потім - звичайний голосом, а потім - прокричи його. Тепер давайте таким же чином зробимо зі словами дуже і хороший (або хороша ).

І, нарешті, дружно: Я дуже хороший (а)!

Молодці! Тепер кожен, починаючи з того, хто сидить праворуч від мене, скаже, як захоче - пошепки, звичайним голосом або прокричить, наприклад: Я - Наташа! Я дуже хороша або Я - Кирило! Я дуже хороший

Чудово! Давайте встанемо в коло, візьмемося за руки і скажемо: Ми дуже хороші! Raquo;- Спочатку пошепки, потім звичайним голосом і прокричить.

На цьому наше заняття закінчується. До побачення.

Заняття №2

Цілі:

? підвищувати групову згуртованість;

? підвищувати у дітей впевненість у собі.

Матеріали:

? магнітофон і касета з записом спокійної музики;

? клубок досить міцних ниток;

? свічка в безпечному свічнику.

Хід заняття:

Здрастуйте, я рада вас бачити!

Давайте привітаємо один одного і пограємо в Ехо raquo ;. (Мета цієї вправи - налаштувати дітей один на одного, дати кожній дитині відчути себе в центрі уваги).

Той, хто сидить праворуч від мене, називає своє ім'я і прохлопивает його в долоні, ось так: Ва-ся, Вас-ся raquo ;, а ми дружно, як відлуння, за ним повторюємо. Потім своє ім'я прохлопивает Васіна сусідка праворуч Іра, а ми знову повторюємо. Таким чином, всі по черзі назвуть і Прохлопать своє ім'я.

Тепер, коли ми з вами проговорили наші імена, я заспіваю пісеньку про те, як я рада вас бачити. Я дуже рада, що Сережа в групі є ... В руках я тримаю клубочок. Коли я почну співати, то віддам його тому, про кого заспіваю. Хто клубочок отримує, обмотує нитку навколо пальця і ??передає його наступному, що сидить праворуч від нього, дитині. Коли моя пісенька закінчиться, ми з вами будемо з'єднані однією ниточкою. Я починаю ...

Відмінно!

Клубочек до мене повернувся. А зараз давайте всі разом піднімемо руки вгору, опустимо їх вниз, покладемо на коліна. Намагайтеся все робити одночасно, адже якщо хтось забариться, наше коло зруйнується. А тепер акуратно покладемо ниточку, яка нас єднає, на підлогу.

А зараз покажіть мені свою праву руку, а тепер - ліву руку. Давайте подружимо наші пальчики. (Мета вправи - координація рухів і розвиток дрібної моторики, розвиток пам'яті).


Дружать в нашій групі дівчатка і хлопчики.

Ми з тобою подружимо маленькі пальчики.

Один, два, три, чотири, п'ять!

Починаємо рахунок знову.

Один, два, три, чотири, п'ять!

Ось і закінчили рахувати.


Діти складають руки в замок і по черзі з'єднують пальчики правої і лівої рук, починаючи з мізинців.

Дуже добре!

А зараз встаньте в коло і візьміться за руки. Пограємо в гру, яка називається Доброго тварина raquo ;. (Мета - розвиток почуття єдності).

Ми - одне велике, добре тварина. Давайте послухаємо, як воно дихає. А тепер подихаємо разом. Вдих - всі роблять крок вперед. Видих - крок назад. Наше тварина дихає дуже рівно і спокійно. А тепер давайте зобразимо і послухаємо, як б'ється його велике серце. Стук - крок вперед, стук - крок назад і т.д.

Відмінно!

Наше заняття закінчується. Я вас всіх дякую. Мені було дуже приємно з вами працювати.

А зараз з запалю свічку, і всі ми будемо передавати її один одному і говорити спасибі за спільну роботу.

Заняття №3

Цілі:

? підвищувати у дітей впевненість у собі;

? розвивати координацію рухів;

? розвивати слухове сприйняття.

Хід заняття

Діти сидять у колі на стільцях.

Здравствуйте.

...


Назад | сторінка 13 з 15 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Випробування та сертифікація дуже легкого літака ХАЗ-30
  • Реферат на тему: Гіпертонічна хвороба 3 ступеня, 3 стадії, ризик 4 (дуже високий)
  • Реферат на тему: Гіпертонічна хвороба III стадія, III ступінь, група дуже високого ризику
  • Реферат на тему: Стенокардія напруження I ступеня, гіпертонічна хвороба III стадії, ризик 4 ...
  • Реферат на тему: Склад хиломикронов і ліпопротеїнів дуже низької щільності в vena subclavia ...