енціал. Смороду мают ті якості, Які дозволяють займатись творчістю. У Майбутній ДІЯЛЬНОСТІ смороду могут віявіті собі творчо обдарованими людьми. Альо є проблеми, Які гальмують цею процес. Варто больше працювати з їх ТВОРЧА потенціалом. p align="justify"> Таким чином, молодшим школярам звітність, Запропонувати ПЄВНЄВ методичну програму, что поможет їм розвіваті свои творчі здібності. Результати експериментальної роботи дозволяють візначіті шляхи Подальшого Дослідження даної проблеми, Розробити Рекомендації для майбутнього навчання молодших школярів. p align="justify">
Формуючій етап и его результати Мета даного етапу вплінуті на Розвиток творчих здібностей дітей у процесі Трудової ДІЯЛЬНОСТІ Із! застосування ігрових технологій.
Як приклад наведемо один урок.
Даній урок Розроблення на Основі рекомендацій М.Ю. Савчук. p align="justify"> Тема: В«об'ємна Аплікація - виготовлення білої водяної ліліїВ»
Це урок трудового навчання в 2-му класі
Мета: Формування творчо-розвіненої, адаптівної ОСОБИСТОСТІ.
Освітні Завдання:
дидактичні - Освоєння техніки об'ємної аплікації;
виховні - Формування комунікатівніх якости;
Розвиваючі - Формування спостережлівості, творчого мислення, Розвиток моторики рук.
Дидактичні матеріали й інструмент: ілюстрації Із збережений білої водяної лілії, кольоровий папір, ножиці, клей.
Звуковий ряд: Ф. Ліст В«НоктюрнВ»; П. Чайковський, В«МіркуванняВ», В«Пісня без слівВ».
Організація уроку:
При проведенні уроку клас діліться на групи (по 4 Чоловіка). Кожна група отрімує свой В«шматочок озераВ» для Виконання аплікації. p align="justify"> Хід уроку
(звучить спокійна музика)
Вчитель: Сьогодні, діти, ми відправімося в невеликі подорож по Рідній річці яка звет ... Дніпро (відповідь дітей). Закрійте очі й уявіть, что мі плівемо на човні. А вокруг блакитна, прозора водичка так и хочеться зануріті руку або похлюпатіся у ній. А десь Попереду стрібає риба, пошепки очерет. Висока стіна очеретів змінюється Плаваюча округлостей листочками рослин. Альо особливая, Незвичайна прінадність тіхій річковій воді Надаються Великі білі квітки. Нам так и хочеться зірваті Цю білосніжну Квітку, и наша рука тягнеться до неї. Альо Ми не зробимо цього, мі проплівемо повз, захоплюючісь цією красою. p align="justify"> Відкрійте очі. Хто з вас догадався, про якові рослину мова йде? p align="justify"> Діти: Біла водяна лілія.
Вчитель: Правильно, діти. Ця рослина - біла водяна лілія. p align="justify"> (Демонструються ілюстрації.)
Вчитель: Хто з вас бачив у жітті Цю Квітку? (Учні діляться своими Спогади.) p al...