ою НСД В режимних моментах В режимних моментах.мартд / і «Коза-клопоту» д / і «Півник і його сімейка». д / і «Чубарка» Похнакоміть дітей з домашнім улюбленцем, його відмінні ознаками Закріплення знань про будинок. птахах, їх характерних ознаках. Дати дітям знання про звички курки наседкі.Со всією групою Інд. з Надею С., Катею, Вікою. З усією групою НСД В режимних моментах, на прогулянці. На прогулянці.
Додаток № 3
Конспект розваги для дітей раннього віку.
«Домашні тварини».
Програмні завдання:
розширювати запас розуміються слів. Вчити дітей розуміти слова, що позначають частини тіла тварин (хвіст, вуха, ніс), ознаки предметів (червоний, жовтий).
вчити дітей розуміти прості за конструкцією і змістом фрази, якими вихователь супроводжує показ іграшок, свої дії.
розвивати початкові прояви ритмічності в елементарних рухах під музику.
Мета: продовжувати знайомити дітей з тваринами: собакою, кішкою, курочкою. Прищеплювати любов до тваринного світу.
Обладнання: великий будиночок, костюм бабусі (фартух, окуляри, хустка), м'які іграшки: кіт, курочка, собачка; маленький скринька, яскраві, різнокольорові хусточки, ребриста доріжка, фонограма, невеликі клубки товстих ниток.
Хід заняття:
Вихователь: Хлопці, сьогодні ми з вами підемо в гості до бабусі Орисі.
Діти під музику крокують по ребристою доріжці. (Маленькі ніжки крокують по доріжці, великі ноги крокують по дорозі).
Вихователь: Ой, що це за будиночок коштує? У будинку світло горить. Бабуся в будиночку живе, діток в гості чекає.
Ви, хлопці, присядьте, а я піду бабусю покличу. (Діти сідають, вихователь входить в будиночок, вбирається бабусею).
Виходить бабуся.
Бабуся: Здравствуйте, внучата, милі хлопці, чекаємо ми з котиком гостей, буде повна хата друзів! Нумо, котик, виходь, на ребяток подивись! (Показ котика).
Ось у нас який Котя-Коток, Котя, сіренький хвосток. Де у Котика хвостик?
(діти показують, гладять). Хвостик м'який, пухнастий.
Пальчикова гра «Лапки-царапки»
«Котенька-коток,
Сіренький хвосток,
М'які лапки, (Діти кладуть руки на коліна і стискають їх в кулачки).
А в лапках - цап-царапки. (Діти випрямляють пальці, жартома дряпаються).
Бабуся: Послухайте як котик нявкає. (Фонограма).
Як котик нявкає? (Відповіді). Котик їсти хоче.
«Котик, котик, кицька, ось молочка миска, не махай ти лапкою, діток не дряпається!»
Давайте його нагодуємо. (Пропонує дітям налити молока в миску).
Кушай, котик.
Ребятки, як котик молочко хлепче? (Діти показують). Котик дякує дітей.
Гра «Пустотливий кошеня» (діти допомагають котику намотати нитки на клубок, який розмотався, коли котик грав).
Бабуся: Ну-ка, котик, відпочинь, на ребяток подивися.
У моєму будиноч...