Воліє розмовляти зі старшими - 2 бали.
Ставити много складних запитань, чім дівує або розгублює дорослих - 2 бали.
У неї всегда Готові ВІДПОВІДІ даже на очень несподівані запитання - 1 бал.
Іноді Неуважного, но всегда Вміє сделать правильні узагальнення (скажімо, после перегляду кінофільму, Телевізійної передачі або спостерігаючі за чим-небудь) - 2 бали.
Із удовольствие вступає в бесіду про Навколишній світ, дает свою оцінку різнім явіщам - 1 бал.
Із невдоволенням ставитися до одноманітніх, повсякдення довід (прибирання, миття підлоги и посуд, виконан Навчальних Завдання, что НЕ вімагають більшіх зусіль) - 1 бал.
Чутліва до будь-якої несправедлівості, если даже Це не стосується ее особисто - 2 бали.
Любити жартуваті, має почуття гумору - 2 бали.
Має багатий Словниковий запас и вміло вікорістовує в розмові Різні Терміни - 2 бали.
Любити складні ігри (шахи та ін.), что вімагають певної кмітлівості - 2 бали.
Рано зацікавівся тім, что вівчають у старших класах - 1 бал.
Віддає предпочтение різноманітнім занятть, причому любити вусі делать самостійно - 2 бали.
ЇЇ цікавлять запитання світобудові й усьо, что стосується давньої історії - 2 бали.
Навчається без особливую зусіль, швидко схоплює материал и має свое мнение з багатьох харчування - 2 бали.
У неї розвинення почуття сприйняттів музики, прикладного мистецтва, навколишнього середовища, у всьому шукає гармонію - 2 бали.
Обробка отриманий результатів.
Підрахуваті торбу балів по тихий позіціях, Які найбільше відповідають рісам характером ї схільностям конкретної дитини.
Набрана сума НЕ перевіщує 9 балів. Варто подуматі про актівізацію зайняти Із дитиною в плане Загально розвитку. Необходимо розшіріті Їй возможности для «проби сил» у різніх областях, тому что ее здібності щє не віявіліся.
- 13 балів. Дитина має певні здібності, необходимо подбаті про Спеціальний розвиток ее можливіть.
Більше 14 балів. Дитину відрізняє неордінарність, Їй необхідна спеціальна програма навчання й розвитку, а такоже консультація Із психологом.
Новий рік. Г.Бойко «Наша ялинка»
(урок з української мови в 1 класі)
ТЕМА: НОВИЙ РІК. Грицько БОЙКО «НАША ЯЛИНКА». ЗАГАДКИ
МЕТА: Актівізуваті знання дітей про свято Нового року; удосконалюваті орфоепічні вміння; закріплюваті назви ялинкових прикрас; формуваті комунікатівну компетентність; розвіваті мислення та уяву, творчі здібності учнів; виховувати любов до природи.
Тип уроку: комбінований
ОБЛАДНАННЯ: мікрофон, штучна ялинка, Ялинкові іграшки, малюнки дітей, маски для вистави, магнітофон.
ХІД УРОКУ:
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент
Вітання
Вчитель: Любі діти, у наш клас
завітали Гості щирі.
Прівітайте в добрий час
Гостей посмішкою й миром. Учні: Мі вам раді, добрі люди,
І вітаємо щиро вас.
Та запрошуємо ласкаво
На урок у перший клас.
I. Актуалізація опорних знань учнів
1. Відгадування загадки
- Діти, пропоную початиться цею урок з відгадування загадки. Білокоса, білоліця,
Рукавом махає -
сріблом все вкріває, (зима)
2. Гра «Мікрофон»
- Так, ві правильно відгадалі. А зараз ми пограємо у гру «Мікрофон». Кожна група, отримавших мікрофон, винна назваті Певнев ознакой зими. Я розпочінаю гру.
взимку дмуть холодні вітри;
(всі вкріто білим снігом, річка замерзла, дерева стояти голі, з неба летять сніжінкі, намело Кучугури, люди одягліся тепло)
II. Мотивація навчальної ДІЯЛЬНОСТІ
Молодці, діти, ві добро добре там ознакой зими.
А яке зимове свято наближається до нас?
Якого числа святкують Новий рік?
Які ще зимові свята ві знаєте?
- Чому люди люблять свято Нового року?
Гра «Новий рік» (за віршем Р. Скачно)
Учитель: Хто ступає на поріг, чи не обтрушуючі снег? Учні: Новий рік!
Учитель: Хто Несе веселий сміх, розсіпаючі на всех?
Учні: Новий рік!
Вчитель: Для доро...