едмет и без зайвих труднощів оволодівають програмою. Третій рівень вікорістовується (б або не вікорістовується) в залежності від тими уроку и підготованості класу. Це - творче Завдання. Звічайна, воно віконується на добровільніх засідках и стімулюється учителем скроню оцінкою та одобрения. ДІАПАЗОН творчих Завдання очень великий. Використання трьохрівневіх Завдання дозволяє врахуваті НЕ лишь рівень розумово здібностей, а й природні нахілі учнів - чі то літературні уподобання, чи Схильність до математики;
- особливе Завдання. Талановіті учні отримуються право виконан особливо складного Завдання. (Учитель всіляко підкреслює свою повагу до зваження учня скористати ЦІМ правом). Віконується воно у Спеціальному зошиті. Складається з тренувальних и творчих завдань підвіщеної складності;
- учні віконують творче домашнє Завдання - Розробляють дидактичний материал до тими.
Отже, всі Завдання віконані, ОЦІНКИ віставлені, урок закінчений. Альо галі одним Важлива елементом є зворотній зв язок від учнів про нашу роботу на уроці: що сподобалось, а що ні? Що хотілося б повторити и на Наступний уроці, хто собі почував Впевнена, а кого образ? Таким прийомо рефлексії на уроці может стать Завершальний фраза «Сьогодні на уроці мені ...», якові можна проговоріті, можна й Написати для вчителя. Самі учні НЕ були Пасивні учасниками уроку - что смороду виконан зі своєї мети, якові ставили на качана уроку. Цей прийом дает можлівість дива учню НЕ лишь про єктом навчально-виробничого процесса, а его активним суб єктом.
Усвідомлення та засвоєння учнямі знань путем использование особистісно-орієнтованих технологій навчання ставити значний часть его особістісної освіти й может буті перенесено в будь-яку освітню галузь, є інструментом безперервного пізнання.
Коженая викладач обирає свой власний шлях у вікладанні предмету. Альо при цьом необходимо пам ятати про слова В. Сухомлинського «Творчість народжується там, де створюється сплав Глибока и міцніх знань з досвідом практичної ДІЯЛЬНОСТІ, Який склавени в процессе Самостійної роботи» [10, с.78].
Отже, способів та прійомів использование особистісно-орієнтованої технології в навчально-виробничому процессе ПТНЗ існує багато, а самє: прийом «спійматі ошибку», складання опорного конспекту уроку чи тими, прийом мозкового штурму, использование трьох рівнів домашнього Завдання, особливого Завдання, творчого домашнього Завдання ТОЩО, альо смороду потребують трівалої підготовкі з боці вчителя. Тому ця технологія застосовується частково, лишь ОКРЕМІ елементи.
2.2 Методична розробка плану-конспекту уроку на тему: «ЗАСТОСУВАННЯ пункту меню« Вставка »при роботі з документами. Використання про єктів в документі »
Дата 12.12.2012 Група ПН - 09
Курс 4
Спеціальність: Оператор комп ютерного набору
Тема за програмою: ЗАСТОСУВАННЯ пункту меню «Вставка»
Тема заняття: ЗАСТОСУВАННЯ пункту меню «Вставка» при роботі з документами. Використання про єктів в документі
Мета:
освітня: Сформувати в учнів практичні вміння относительно использование про єктів в документі, виконан різніх тіпів вставки про єктів;
виховна: Сприяти вихованя сумлінності, відповідальності, організованості, культури праці учнів, уваги, охайності, дісціплінованості.
розвиваючий: Сприяти розвитку логічного мислення, уваги, почуття смаку, ергономічної доцільності виконан роботи.
Тип уроку: урок формирование умінь и навічок.
Наочність: презентація на тему «Виконання вставки про єктів у текстовому редакторі Microsoft Office Word».
Обладнання: мультімедійній проектор, комп ютери, дошка, інструкційні картки.
Міжпредметні зв язки: математика, англійська мова.
Час проведення: 6 рік. (в ПТНЗ при підготовці кваліфікованіх робітніків урок такий триває 6 годин. Це ми тренуємося в аудіторії 1 го 20 хв)
Місце проведення: комп ютерна Аудиторія.
Хід заняття:
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент
Вітання з учнямі, перевірка прісутніх, налаштування дітей на робочий лад.
«Доброго дня діти, мене звуть Світлана Володимирівна и я буду Проводити сьогоднішнє заняття з інформатики. Ну що ж, зараз давайте познайомимось Ближче и зробимо перевірку прісутніх ».
ІІ. Вступна Інструктаж
Аналіз помилок попередня заняття
«На некогда занятті ві вместе с Павлом Олеговичем Вивчай різноманітні символи та їх коди...