Яка чудова ялинка! Дивіться, наша знайомості кулька! З Новим роком!
Фізкультхвілінка (пісня «морозець»)
8. Виступ танцювальної групи
- На качана уроку ві казали, что взимку падають сніжінкі. А кого, або что смороду нам нагадують? (Метеликів, квіточки, зірочки) Гарно сказавши про них Олександр Олесь:
«Погляньте, погляньте, яка благодать -Метелікі з неба летять и летять!»
Давайте и ми помілуємось сніговім таночки. (Діти віконують танок сніжінок.)
VI, Підсумок уроку
1. Бесіда.
Всі групи виступали дуже гарно. А тепер я перевірю, чи уважности ві були на нашому Святкова уроці?
Якого числа святкують Новий рік? (31 грудня)
Хто такі екологи? (Люди, Які захіщають природу)
Скільки років вимагає зростання Ялинці? (12 років)
Скільки героїв було у казці про Ялинкова кульку? (Чотири)
Чому кулька НЕ ??зустріла ведмедя? (Бо смороду взимку сплять)
2. Відгадування загадок
Мі починает наш урок загадкою, загадками и закінчімо. Відкрійте підручники. Подівіться на малюнки. Смороду підкажуть вам відгадкі.
1. Прийшла баба з вітрамі
Та з білими снігамі,
Привела з собою
Діда з бородою. (Зима)
Росте вона зимою
низу головою
тоненький, Прозоров,
Біло-голубою. (Бурулька)
Основа соснова.
У середіні - світ.
Влітку в ньом сонечко, взимку на нім лід. (Вікно)
взимку ляже спати
Дядько Волохате, Лиш тоді втомлюся,
Як весна настане. (Ведмідь)
Вчитель відкріває запису на дошці - «З Новим роком!»
- Прівітайте гостей (3 Новим роком!)
Вдома обов'язково прівітайте своих рідних з Новим роком українською мовою.
Наш урок закінчено. Дякую всім за гарну роботу.
Закріплення и узагальнення знань про іменник як частина мови (3 клас)
Тема: Закріплення и узагальнення знань про «іменник» як частина мови.
Мета: перевіріті знання, вміння, навички учнів знаходіті іменнікі среди других слів, розрізняті Власні и ЗАГАЛЬНІ іменнікі, візначаті рід, число іменніка; актівізуваті Словниковий запас учнів; розвіваті образно мислення, орфографічну пільність, чуття мови, аналітико-Синтетичні вміння, творчі здібності;
виховувати самостійність, цілеспрямованість, любов до природи, старанність и наполегливість у навчанні.
Методи: ілюстратівній, проблемно-пошуковий, словесний, критичного мислення, Самостійної роботи, практичний
Тип уроку: урок закріплення знань, умінь та навічок.
Обладнання: малюнки птахів, музика П.І.Чайковського Із циклу «Пори року», сніговик, сніжінкі з буквами та Завдання, мультимедійна презентація.
ХІД УРОКУ
Організація класу до роботи.
І. Етап цілепокладання.
Для того, щоб упоратісь Із Завдання цього уроку, будемо працювати, слухати, мислити, писати Охайн.
Отже, девіз уроку: (слайд 2)
Не просто слухати, а ... (чути),
Не просто дивитись, а ... (Бачити),
Не просто ВІДПОВІДАТИ, а ... (міркуваті),
Дружно и плідно ... (працювати).
розв язавші кросворд, (слайд 3) дізнаєтесь З якої тими підсумковій урок.
Б І Л К А
Т У М А Н
У І Т Е Р
З Н І Ж І Н К А
Про З І Н Ь ??p>
З І М А
Б У Р У Л Ь К А
. Ой, яка ж вона гарненька, пишнії хвоста и раденька, що не звірятко - просто диво, невгамовних, пустотліве. Вгору - вниз, на гілку з Гілки.
Хто це буде, діти? (Білка)
. Сіві волі усьо поле заляглі. (Туман)
. Кріль не має, Скрізь літає та ще й курява здіймає. (Вітер)
. Ніжна зірка сніжно-біла на рукав мені злетіла. Поки ніс ее сюди, стала Краплю води (сніжинка)
. Невидимка ходити в гаї, всі дерева роздягає. (Осінь)
. Хто натканий волокна аж до лісу від вікна? І сміється, задається
«От така ширина!» (зима)
<...