tify"> Ф. І. О.БаллУровеньІванов С. А.8високійСтенькова М. Б. 9ВисокійТіпова К. Ш.7високійШішкіна З. М.3среднійТагаев С. Т.4среднійБеленков М. Я.4среднійЯкутов С. Н.4среднійРатанов В. Ф.5среднійФеклов Г. Т.5среднійІнкін Л. Д.3среднійКірпічев А. А.3среднійДаромов Г. Н.3среднійПавлов С. Б.4среднійЛенова С. К.5среднійЗахарова К. Т.5среднійПетрова В. Я.2нізкійЯнов Л. Д.2нізкійРамазано Е. Ш.2нізкійМіхайлов Г. Д.2нізкійЮркова Ж. Е.1нізкійТімашов Н. Н.1нізкійАкелова З. А.1нізкійПопова М. С.2нізкійШапкова Е. І.2нізкій
Додаток 5
Таблиця 2 - Результати дослідження рівня розвитку здатності до узагальнення, аналізу і класифікації молодших школярів
Ф. І. О.БаллУровеньІванов С.А.9очень високійСтенькова М.Б. 8високійТіпова К.Ш.7високійШішкіна З.М.8високійТагаев С.Т.5среднійБеленков М.Я.5среднійЯкутов С.Н.6среднійРатанов В.Ф.6среднійФеклов Г.Т.4среднійІнкін Л.Д.5среднійКірпічев А.А.3нізкійДаромов Г.Н. 3нізкійПавлов С.Б.3нізкійЛенова С.К.2нізкійЗахарова К.Т.2нізкійПетрова В.Я.3нізкійЯнов Л.Д.2нізкійРамазано Е.Ш.2нізкійМіхайлов Г.Д.1очень нізкійЮркова Ж.Е.1очень нізкійТімашов Н.Н.1очень нізкійАкелова З . А.1очень нізкійПопова М.С.1очень нізкійШапкова Е.І.1очень низький
Додаток 6
Конспекти занять з інтелектуального розвитку
Заняття 1
Тема: «Контакт».
Мета: встановлення контакту в групі, знайомство.
Завдання:
· Знайомство в групі
· Установление контакту
· Розвиток довільної уваги.
· Розвиток сприйняття кольору.
· Розвиток спостережливості.
Матеріал: різнокольорові та контурні зображення квітів, овочів, фруктів, кольорові олівці.
Хід заняття
Вступна частина
1. Ритуал вітання
Добрий день, хлопці, ми з вами зібралися тут, для того, щоб стати розумнішими, уважніше, сміливіше, краще запам'ятовувати різні слова і числа і дружніше.
Кожне наше заняття ми будемо починати з вітання. Також ми з вами познайомимося. Для цього ми називаємо своє ім'я по колу. Почнемо з мене.
А тепер скажемо добрі слова один одному по колу. Почнемо з мене.
Молодці!
. Розминка «Що чути?»
Мета: розвиток вміння швидко зосереджуватися.
Ведучий пропонує дітям послухати і запам'ятати те, що відбувається за дверима. Потім він просить розповісти, що вони чули.
Основна частина
3. Вправа «Виконай команду»
Мета: розвиток довільності поведінки та уваги, уміння виконувати інструкції.
Учитель дає різні команди: «встати», «сісти», «відкрити підручник», «закрити підручник», «покласти його на край парти», стежить за правильністю і чіткістю їх виконання.
. Вправа «Якого кольору?»
Мета: розвиток сприйняття.
Матеріал: різнокольорові та контурні зображення квітів, овочів, фруктів, кольорові олівці.
Дітям показується малюнок із зображенн...