Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Використання музики на інтегрованих уроках читання в корекційної школі VIII виду

Реферат Використання музики на інтегрованих уроках читання в корекційної школі VIII виду





Урок як експеримент для початківця вчителя (на матеріалі педагогічної практики студентів)//Корекційна педагогіка: теорія і практика.- № 4 (58), 2013. - С. 51-59.

. Петренко Л.А. «Інтегрований урок, як форма навчального заняття».- Фестиваль педагогічний ідей «Відкритий урок» 2004 - 2005 навчальний рік. «Перше вересня».

. Петров А.П., Сєрова Г.А. та ін. «Чарівна країна казок»/Програма «Корекція емоційно-вольових порушень у дітей з обмеженими можливостями здоров'я» - «Російський дитячий фонд», 2007-95 с.

. Підласий І.П. Основи корекційної педагогіки/І.П. Підласий М .: Владос, 2000. - 98с.

. Полянська Л.І. Про організацію інноваційної діяльності в спеціальній (корекційної) школі-інтернаті VIII виду//Дефектологія №2.- 2005. - с. 43-45

. Рубінштейн С.Я. Психологія розумово відсталого школяра. Учеб. посібник для студентів пед. ін-тів по спец. № 2111 «Дефектологія»/С.Я. Рубінштейн.- М.: Просвещение, 1996. - 192 с.

. Светловская Н.Н. Про інтеграцію як методичному явище її можливостях в початковому навчанні.// Початкова школа, 1990 - №5 - с.14

. Селіванова Ю.В. СТАТТЯ?// Реб з особливими образоват-ми потребн-ми у світі мистецтва: Матер. ХV Міжнар. конфер. «Реб-к в суч світі. Позов-во і діти ».- СПб: Изд-во Політех. Ун-ту, 2008. - С. 366-368.

. Сергєєва Т.Ф., Долгополова Л.М. Межпредметная інтеграція в навчанні дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.- Майкоп//ТОВ «Аякс», 2001. - 34 с.

. Смирнов А.Н. Корекційно-виховна робота вчителя допоміжної школи: Посібник для вчителів і вихователів. З досвіду роботи.- 3-е изд., Перераб./А.Н. Смирнов - М .: Просвещение, 1982. - 102 с.

. Соколова Н.Д. Діти з обмеженими можливостями: проблеми та інноваційні тенденції у навчанні та вихованні/Н.Д. Соколова, Л.В. Калінікова.- М .: 2005. - 180 с.

. Солодянкин, О.В. Виховання дитини з обмеженими можливостями здоров'я в сім'ї.- М .: аркто, 2007. - 80 с.

. Сорокін В.М. Спеціальна психологія.- СПб .: Мова, 2003. - 216 с.

. Терентьєва Н.А. Музика. Музично-естетичне виховання. 1 - 4 класи.- М .: Просвещение, 1994..

. Ушинський К.Д. Про значення вітчизняної мови у початковому навчанні//Вибрані педагогічні твори в двох томах під редакцією В. Я. Струмінським, т.2. Питання навчання, М .: Учпедгиз, 1954

. Чернова І.І. Музика на уроці літератури.// Література в школі.- 1997. - № 2.

. Шевченко С.Г., Трігер Р.Д. Підготовка до школи дітей із затримкою психічного розвитку.- М .: Видавництво «Шкільна преса», 2005

. Шматко Н.Д. Для кого може бути ефективним інтегроване навчання.// Дефектологія, - 1 999, -№ 2. - с.49-56.

. Юділевіч А.Я. Інноваційне навчання в допоміжній школі//Дефектологія. 1 996, № 2.

. Янушевський В.Н. Музика в тексті//Рус. словесність.- 1997. - № 4.


Додаток А


«Форми організації інтегрованого уроку»


Рис. 1 пластообразную форма організації інтегрованого уроку


Рис. 2 Спиралевидная форма організації інтегрованого уроку


Рис. 3 Контрастна форма організації інтегрованого уроку.


Рис. 4 взаємнопроникна форма організації інтегрованого уроку

Рис. 5 Індивідуально-диференційована форма організації інтегрованого уроку.


Додаток Б


Конспект уроку «Для чого потрібен сніг»

Конспект уроку з читання в 4 класі корекційної школи VIII виду по темі Для чого потрібен сніг .

Мета: вдосконалення правильного виразного, усвідомленого, швидкого читання.

Завдання:

· відпрацювання правильності, виразності, усвідомленості, швидкості читання.

· Розвиток зв'язного мовлення учнів з порушенням інтелекту.

· Виховання дбайливого ставлення до природи, вміння помічати і цінувати красиве.

ХІД УРОКУ. Орг. момент

Щоб краще нам читати, Треба язички розім'яти. ЛО-ЛО-ЛО - снігове покривало НА-НА-НА - настала весна ЕГ-ЕГ-ЕГ - у нас ще сніг СУ-СУ-СУ - лежить сніг в лісі ГА-ГА-ГА - завиває хуртовина ЕЛЬ-ЕЛЬ-ЕЛЬ -мете заметіль

Музичний супровід (хуртовина, буря, хуртовина, завивання вітру)

Слухаючи цю музику, яку картину ви уявили?- До якого місяця зими це відповідає? (Лютий) - Лютий - останній місяць зими .. Перевірка домашнього завдання

Давайте, хлопці, згадаємо лютневі прислів'я.- Лютий зиму ламає, воду підпускає.- Лютий малює, малює, красну весну чує.- У лютому зима з весною зустрінуться вперше.- А зараз який час года?

Весна - саме довгоочікуване пору року. Природа стрімко пробуджується від зимового сну. Календарна зима закінчилася, але насправді в Сибіру ще в березні стоять холодні морозні де...


Назад | сторінка 25 з 28 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Навчання грамоті в спеціальній корекційної школі VIII виду
  • Реферат на тему: Ділова гра як форма організації уроку інформатики
  • Реферат на тему: Підготовка вчителя молодших класів до організації та проведення уроку
  • Реферат на тему: Особливості словникової роботи на уроках читання і російської мови з учнями ...
  • Реферат на тему: План інтегрованого уроку "У битвах за честь і славу" (Середньовіч ...