ртинці? Послухайте вірш:
Якось вранці мама-квочка
В клас відправила синочка.
Казала:" Не бийся, що не ершісь,
Чи не петушиться, поквапся, тобі пора!
Ну, ні пуху, ні пера!"
Через годину ледь живий
Півник іде додому!
Шкандибає ледве-ледве
Він зі шкільного двору.
А на ньому й справді
Немає ні пуху, ні пера!
Розповісти про характер муз. твори і виконати п'єсу Два півня С. Разорьонова
. Спів
Ребятки, а давайте покажемо конячці, як ми вміємо співати. І
згадаємо Пісеньку про хом'ячка .
Педагог чітко вимовляє текст пісні, потім співає, діти на програш зображують хом'ячків. Діти підтримують щоки руками (наче щоки дуже важкі), прицмокує, із закінченням програшу надувають щоки і вимовляють ПФУ-у raquo ;. При повторному виконанні. Діти співають хором разом з педагогом. Запропонувати дітям виконати пісню за бажанням.
. Ігри, танці
Литовська народна музика Пляска парами .
Під музику перший частини діти легко біжать на носочках парами, з початком другого - зупиняються і плескають у долоні. За другим разом - на другому частина тупають почергово спочатку правою потім лівою ногою. Закінчення першої частини музики необхідно трохи сповільнити для того, щоб діти відчули її закінчення. Потрібно нагадати дітям, що в цій музиці дві частини: перша частина - легка і швидка, другому - гучна, ритмічна.
Подякувати дітей за заняття і попрощатися.
2. Конспект індивідуального музично - корекційного заняття
Мета: розвиток музично - сенсорних здібностей, уміння розрізняти довгі і короткі звуки. Розвиток співочих навичок.
Завдання: розвивати стійку увагу, музичну пам'ять, ритмічний слух. Сприяти розвитку творчої уяви, фантазії і бажанням передати в русі, слові, грі. Розучувати й удосконалювати новий рух - прямий галоп.
Обладнання та матеріали: ноти пісень Дзвіночок raquo ;, металофоні, дзвіночки, маракаси, хусточки, іграшка конячка.
Хід заняття:
- Здравствуй! Давай подивимося, які у нас веселі, дзвінкі дзвіночки живуть в чарівній корзинке. Педагог пропонує подивитися, і вибрати кольоровий дзвіночок.
. Привітання.
Дитина разом з мамою влаштовується зручно на килимку або стільчику. Слухає пісню у виконанні педагога Дзвіночок нам співає муз. Є. Попляновой.
Перед першим прослуховуванням вітальною пісні, можна попередити дитину про те, що наш дзвіночок дуже уважний і ввічливий. Коли він почує у пісні слова дзень - дон raquo ;, то відразу відповідає (дзвенить дзвоником).
Після пісні, педагог співає тризвук ре мажор (тональність пісні) вітання дитині, називаючи колір дзвоника.
Здрастуй, червоний дзвіночок! (ля - фа, ля - ля - фа - фа, ре - ре)
Дитина у відповідь на привітання дзвенить.
. Рух під музику
Чуєш, хтось - то поспішає до нас у гості. Педагог цокає язиком, і спонукає дитину до відповіді.
Подивися, хто прийшов сьогодні до нас у гості. Педагог показує іграшкову конячку.
Я люблю свою конячку,
Причешіться їй шерстку гладко,
Гребінцем пригладжено хвостик
І верхи поїду в гості.
Давай теж поїдемо на конячці. Конячка високо піднімає ніжки. Педагог показує, без музичного супроводу, високий крок, а потім прямий галоп.
Вправа Конячка
Взяли віжки з бубонцями (виставляємо ручки),
Запрягли конячок самі (як - би натягуючи поводи).
Їдуть, їдуть, молодці (йдемо, високо піднімаючи ноги).
Всі відважні бійці.
Гоп, конячка, не лінуватися,
Вище ніжки піднімай!
У гості треба поспішати (переходимо на прямий галоп),
Поскорее ти крокуй.
Но-о, но-о, но-о!
Ну, крокуй знову, конячка,
Ми тепер додому йдемо (йдуть високим кроком).
Причешіться тебе я гладко,
Ми з тобою відпочинемо (наприкінці - зупинка),
...