Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Сочинения » Програма виховної діяльності "Людина людині ліки"

Реферат Програма виховної діяльності "Людина людині ліки"





сміх, навіть занадто, страждає хронічним нежитем.

Підведення підсумків .. Слова подяки за участь в шоу!

2.07

Арт-терапевтичне заняття

ПЕРШИЙ ЕТАП

На першому етапі роботи головною метою була адаптація дітей до нових умов життя. Ці заняття складалися з двох частин. p> Перша включала групу арт-терапевтичних вправ із серії В«Сприйняття себеВ». Такі вправи дозволяють дитині відобразити свій біографічний досвід, ставлення до самого себе і сприяють глибокої рефлексії індивідуальних потреб і почуттів. p> Друга частина представлена іграми-вправами (В«МолекулиВ», В«Скульптор і глинаВ», В«МитницяВ», В«Дізнайся менеВ» і т.д.), спрямованими на формування первинних комунікативних навичок. p> Теми занять першого етапу

1. Моє ім'я

2. Метафоричний портрет: я в образі рослини

3. Метафоричний портрет: я в образі тваринного

4. Метафоричний портрет: я в образі предмета

5. Автопортрет

6. Що я люблю? p> 7. Мій настрій

8. Я в майбутньому

9. Малюнок удвох

10. Вітальна листівка

Арт-терапевтичним вправам предшествовetn вступна розмова з обраної теми, вправи для розігріву. На початку кожного заняття обов'язково розбиралися можливі варіанти виконання завдань, пропоновані і дітьми, і ведучими. Це забезпечує досить широкий спектр вибору. На цьому етапі повністю самостійний вибір нашим дітям був поки недоступний. p> Вправа В«Що я люблюВ»

Доповніть фразу В«Я люблю ...В»

ДРУГИЙ ЕТАП

Цей етап арт-терапевтичної програми присвятили розвитку комунікативних навичок, корекції звичних форм поведінки і випробуванню нових соціальних ролей. Вправи підбиралися таким чином, щоб час взаємодії дітей один з одним збільшувалося поступово. p> Теми занять другого етапу

1. Подарунок: малювання двома фарбами на мокрому листі

2. Дивну тварину: малювання втрьох

3. Каракулі

4. Інтерв'ю-презентація

5. Повторялкі

6. Кооперативне малювання

7. Малюнок удвох

8. Малюнок по колу на вільну тему p> 9. Спільне тематичне малювання

10. Спільне вільне малювання

В«Інтерв'ю-презентаціяВ». Діти беруть інтерв'ю один у одного і у ведучих, а потім зображували саме, на їх погляд, важливе і цікаве. Вправа В«ПовторялкіВ», де діти по черзі повторюють малюнки один p> Вправа В«Кооперативне малюванняВ» присвячено малювання казки. Кожному по долі дістається той чи інший герой. У Наприкінці заняття всі малюнки розташовуються по порядку і вспомнінается казка

БЕЗ ЗАОХОЧЕНЬ НЕ ОБІЙТИСЯ

Кілька слів про нагородження. Перший раз заохочували дітей на самому початку занять за те, що вони змогли подолати небажання працювати. Вибирається жетонная система. Щоб отримати бажане винагороду, треба В«заробитиВ» серію жетонів, які видаються за участь у виконанні вправ. Так стимулюється мотивація вихованців до регулярної роботі, до подолання звички бездіяльно проводити вільний час. p> 3.07

Тренінг В«чарівне намистоВ»

В«Чарівне намисто В».

Мета: створення умов для формування ефективних форм поведінки, зміщення агрегації і м'язової релаксації, зняття емоційної напруги; сприяння підвищенню групової згуртованості; формування почуття близькості з іншими людьми, прийняття дітьми один одного, почуття цінності інших і самоцінності; формування вміння передавати емоційний стан в малюнку; формування позитивного образу свого В«ЯВ».

Матеріали та обладнання: шкатулка, різні намистинки, ниточка, фарби, листи для малювання, вологі серветки, фломастери., магнітофон

Хід заняття

Розминка. Вправа В«Поміняйтеся місцями ті, хто ...В»

Основна частина

Дорогі хлопці, сьогодні ми з вами вирушимо в казкову подорож, а потрапити в казку нам допоможе чарівництво. (Музика)

Вправа В«КулачокВ».

Закрийте очі, зараз я підійду зі скринькою до кожного з вас, і ви на дотик виберете один чарівний предмет. А тепер, коли всі вибрали, стисніть його в лівому кулачку, закрийте очі і потримайте кулачок стислим. На рахунок три відкрийте очі, розслабте руку. Ми опинилися в казковій країні, а на долоньках у кожного з вас бусинка. Бережіть цю намистинку, щоб потім завдяки їй повернутися назад. p> Вправа В«Моє скарбВ»

Спробуйте описати свою намистинку. p> - Яка вона (за кольором, формою, величиною, яка у неї поверхню і т. п.)? p> - Які асоціації вона у тебе викликає? p> - На що схожа твоя бусинка? p> Отже, ми з вами в казковій країні і зараз я пропоную вам послухати одну історію (музика)

Жила-була добра фея Амалія. Було у неї чудове намисто, яке вона дуже цінувала і носила його у важкі моменти. І коли Фея його одягала, воно наповнювалося чарівними властивостями.

Але одного разу злий чарівник Кр...


Назад | сторінка 4 з 13 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Розвиток художньо-творчих здібностей у дітей дошкільного віку на заняття з ...
  • Реферат на тему: Формування образотворчих умінь і навичок у дітей молодшого дошкільного віку ...
  • Реферат на тему: Особливості розвитку комунікативних навичок у дітей з розладами аутичного с ...
  • Реферат на тему: Сюжетне малювання як засіб формування просторових уявлень у дітей дошкільно ...
  • Реферат на тему: Сприйняття і розуміння людьми один одного