уги; Лев не тільки прив'язався до собачки, а полюбив її; Він добрий, поділив м'ясо з собачкою, яку спочатку зустрів з удівленіем.Появляется виникнення конкретних образів Прогнозування теми Визначають тему уроку Зацікавленість дізнатися зміст тексту під час парної роботи досягається подвійний ефект, а саме:-відбувається прирощення знань;-збагачення словникового запасу; Розвиток усного мовлення, мислення та уяви
II. Смислова стадія
Друга стадія - безпосереднє сприйняття нової інформації. Чим цей етап відрізняється від традиційного - знайомства з новим матеріалом на уроці? Тим, що технологія використовує такі прийоми, які дозволяють направити сприйняття. Як направити сприйняття інформації, а отже, зробити щабель її засвоєння вище? Відповідь проста: ефективно провести стадію виклику. Ми ж пам'ятаємо, що цілі знайомства з новою інформацією учні поставили собі самі, тому на етапі сприйняття нового вчитель може практично усунутися. Наше завдання - тільки організувати процес, застосовуючи прийоми і методи для сприйняття тексту. Організувати процес - це не тільки підібрати прийом, за допомогою якого можна було б направляти сприйняття нової інформації, а й уміло узгодити стадію виклику з тією інформацією, яку отримають діти. br/>
Діяльність учітеляДеятельность учащіхсяРезультат-читання тексту з зупинкою-складання В«сінквейнаВ»-для осмислення тексту головне підібрати відповідні прийоми і методи з метою розвитку пізнавальної діяльності учащіхсяУчащіеся читають текст із зупинкою вчителя I - В: лев II - В: собачкаРазвівает темп читання, виразно-усвідомлене чтеніе.Деятельность учітеляДеятельность ученікаРезультат-Чи є в класі діти, яким у житті доводилося розлучатися зі своїми улюбленцями. -Які почуття викликали у вас розповідь товариша? Якщо знаходяться учні, які володіють даною інформацією, вони відповідають. Діти доповнюють один одного Зіставлення змісту тексту оповідань з жізніФорміруется виклик на отримання нової інформації. Глибоке осмислення трагедійного сенсу розповіді
Тема: В.М. Гаршин В«Жаба-мандрівницяВ». p align="justify"> Мета уроку: Розвиток пізнавальної діяльності на уроці читання.
Завдання: Ознайомити учнів казкою і з життям і творчістю В.М.Гаршіна;
Розвивати вміння давати характеристику героям твору героям і порівнювати героя з героєм алтайської народної казки В«Керик бакаВ».
Виховувати інтерес і допитливість до предмета.
Обладнання: портрет В. М. Гаршина, малюнки
Тип уроку: урок із застосуванням технології РКМПЧ.
Хід уроку:
Виклик: - Прочитайте загадки В«дзижчатьВ» читанням і відгадайте.
Витріщивши очі сидить
По-французьки говорить,
За Блоше стрибає,
За человечьі п...