="justify"> підручник;
книгу для вчителя;
робочі зошити №1, 2 з роздатковим матеріалом;
аудіокасети №1, 2, 3.
Однак, було виявлено, що в даному УМК немає завдань з використанням відеоматеріалів.
Була зроблена спроба створити вправи з використанням відеофрагментів на матеріалі підручника «Happy English» для 6-го класу. Пропонована методика відповідає вимогам сьогоднішнього дня, так само вона охоплює вимоги федерального компонента державного стандарта.3 My working day (I start in the morning and I finish at night). 4 p.169
Тема: «I start in the morning and I finish at night» (My working day)
Цілі:
освітня:
придбання навичок самостійної роботи;
прищеплення учням бажання вивчати англійську мову;
перевірити навички та вміння монологічного та діалогічного мовлення, а також аудіювання;
розвиваюча:
розвиток інтересу до предмета;
розвиток у дітей уваги, логічного мислення, вміння вести бесіду;
розвиток бажання до отримання більшої інформації з досліджуваної теми;
розвиток логічного мислення та мовної культури;
виховна:
виховання шанобливого ставлення до мови та культури іншої країни;
виховання культури спілкування і потреби в практичному використанні мови.
Клас: 6
Необхідна апаратура: відеопрогравач, телевізор, підготовлена ??касета з відеоматеріалом.
Хід уроку
Мова учітеляРечь ученікаПрімечанія1.Організаціонний момент - Good morning children.- I m glad to see you.- Who is on duty today?- Who is absent? 2. Розминка Now children lets begin our lesson. Please, answer my questions: - Where do you live?- Who are you?- When do you usually get up?- What form are you in?- What is the number of your school?- Do you go to school in the morning or in the afternoon?- When do your lessons begin?- What do you do at school?- What do you usually do after classes?- What do you usually do in the evening?- Whom do you live with?- When do you usually go to bed?- How do you think, are there any differences between Russian and English pupil s working day? What are they?- Good for you children. 3. Повідомлення нового лексичного матеріалу. And now lets watch the videoGood morning teacher. We re glad to se you too. Діти ведуть діалог з учителем. Діти уважно слухають вчителя і відповідають на його питання. Діти дивляться відео 7.Необходімо заздалегідь підготувати роздатковий матеріал з новим вокабуляром: to get up - вставати, підніматися to make bed - застеляти ліжко to put smth on - надягати що-небудь to have breakfast - снідати to have a lot of work to do -мати багато справ to prefer - воліти to sweep - підмітати to dust - витирати пил furniture - меблі carpet - килим vacuum-cleaner - пилосос to go shopping - ходити по магазинах to have opportunity - мати можливість family affairs - сімейні справи Відео необхідно переглянути як мінімум дві разаabout Mike s and Alex s working day. Try to find out differences between Russian and English pupil s working day. You can find new expressions in handouts.- So, how do you like the film? Good! I want you to discuss the following questions. You should use new words: 1. When do boys usually get up on week days? 2. Do they like big breakfasts? 4. Is Mike s school close to his home? 5. What do Alex do when he have some free time? 6. When boys usually go to bed?- Very good children. 4. Заключна частина Домашнє завдання Група ділиться на дві частини. Одна пише оповідання про розклад дня учнів Російської школи, а інша - про Англійській. Всі використовують нові слова і вирази.- The lesson is over.- Good bye children.Деті виконують завдання. Відбувається дискусія з використанням нового вокабуляра. Діти уважно слухають вчителя і записують у зошит основні моменти нового матеріалу, зазначені учителем. Good bye teacher.
На мій погляд, дане завдання було б доречним на сторінках УМК «Happy English», тому що інформація по темі My working day («I start in the morning and I finish at night»), представлена ??в наочній формі, є найбільш доступною для сприйняття, засвоюється легше і швидше. Також, використання різних каналів надходження інформації (слуховий, зорової, моторне сприйняття) позитивно впливає на міцність фіксації країнознавчого та мовного матеріалу. Також, урок такого типу відіграє важливу роль у підвищенні мотивації до вивчення іноземної мови з огляду на те, що зацікавлює учнів і привертає увагу, що особливо актуально на середньому етапі навчання.