Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Навчання англійській мові за допомогою драматизації

Реферат Навчання англійській мові за допомогою драматизації





>

2.4 Приклад проведення уроку-драматизації


Тема: «Інсценування англійською мовою казки Spot». Мета уроку: розвиток усного мовлення і навичок виразного читання. Завдання уроку:

) Розвинути вміння виразно читати і вміння працювати з текстом. Розвинути пам'ять, увагу, уяву і спостережливість у учнів.

) Розвиток комунікативних умінь і навичок (монологічна і діалогічна мова).

) Розвиток умінь аудіювання (сприйняття мови на слух).

) Закріплення лексики за темами: тварини, їжа.

) Підтримати інтерес до предмету, формувати стійку мотивацію до вивчення англійської мови.

) Розкрити творчі здібності учнів через драматизацию англійського тексту.

) Розширити кругозір учнів, пропонуючи цікаві за змістом тексти.

Обговорювані теми: тварини, їжа. Оснащення уроку: комп'ютерна презентація (ілюстрації, необхідна лексика, кросворд завдання до текстів), комп'ютер, мультимедійний проектор, інтерактивна дошка, костюми виконавців казки.

Хід уроку:

1) Організаційний момент і вітання. " Привіт всім! Ви вже вмієте трохи говорити англійською мовою! Давайте порадуємо наших гостей. Hello every one! You can speak English a little. Look! This is Spot, a little puppy ».

) Постановка мети уроку: ми сьогодні подивимося, чого ж ми навчилися і що ми можемо сказати англійською мовою. Хлопці продемонструють, що вони вже вміють робити. Ми подивимося казку: «Spot» англійською мовою, послухаємо вірші і пісню, виконаємо різні завдання, відповімо на питання і розгадаємо кросворд. Але, спочатку представимо нашого героя. Хто ж такий Spot? Let ssee. How can we speak English and understand it. Now our fairy tale about Spot. Be attentive. After the tale you will answer our questions. So a little dog Spot.

3) (Виходить ведучий і представляє головного героя казки (слайд №1). Ведучий: This is our little dog Spot. It is small. It likes its house and it likes to walks in the garden. It can run, jump, play with other animals. But it is very sad. It is too small to bark. It doesn t know how to bark. It walks and walks around the house. (Діти, виходять на сцену і інсценують казку. )

Сценарій казки.

Дійові особи: Spot, Author, Hen, Pig, Cow, Goat, Cock, Bird, Cat .. Spot is a little dog. He does not know how to bark. He is very sad. He walks and walks and he meets a hen.


Hen. Good morning, Spot !. Good morning, Hen !. Why are you sad ?. I am sad because I don t know how to bark .. Say «Cluck, cluck» .. Oh, no. That is what the hen says. Little dogs bark !. So Spot walks and walks and he meets a pig .. Good morning, Spot .. Hello, Pig .. Why are you sad ?. I am sad because I don t know how to bark., Say «Grunt, grunt» .. Oh, no. That is what the pig says. Little dogs bark !. So Spot walks and walks and he meets a cow .. Good morning, Spot !. Hi, cow !. Why are you sad ?. I am sad because I don t know how to bark .. Say «Moo-moo» .. Oh, no. That is what the cow says. Little dogs bark !. So Spot walks and walks and he meets a goat .. Good morning, Spot .. Hello, goat .. Why are you sad ?. I am sad because I don t know how to bark .. Say «Mhe-Mhe» .. Oh, no. That is what the goat says. Little dogs bark !. So Spot walks and walks and he meets a bird .. Good morning, Spot !. Hi, cow !. Why are you sad ?. I am sad because I don t know how to bark .. Say «Tweet-tweet» .. Oh, no. That is what the bird says. Little dogs bark !. So Spot walks and walks and he meets a cock .. Good morning, Spot !. Hi, Cock !. Why are you sad ?. I am sad because I don t know how to bark .. Say «Cock-a-doodle-doo» .. Oh, no. That is what the Cock says. Little dogs bark !. Look, Spot !. Spot looks and he sees a cat .. Mew-mew .. Bow-wow, bow-wow.

4) Хлопці, ви подивилися казку, а тепер Вам потрібно відповісти на деякі питання по казці. Пригадайте, будь ласка, героїв казки і назвіть, в якій послідовності герої зустрічалися зі Spot. (Завдання, виконувана учителем: відпрацювання візуального сприйняття раніше введеної лексики по темі «Тварини», розвиток пам'яті та уваги). This is our fairy tale. Do you remember it? Now put animals in the correct order. (Діти відповідають на питання, згадуючи послідовність героїв, і отримують жетони за правильні відповіді.)

) А тепер дайте відповідь на питання, як говорили тварини, яких зустрічав Spot. (Завдання, виконувана учителем: відпрацювання навичок діалогічної мови.) Can you speak like a cat? Can you do like...


Назад | сторінка 6 з 9 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Розвиток навичок діалогічного мовлення в учнів середньої ланки (5-8 класи) ...
  • Реферат на тему: Рекламні тексти англійською мовою, їх стильові та жанрові особливості
  • Реферат на тему: Why is olive oil good for us?
  • Реферат на тему: Why is olive oil good for us?
  • Реферат на тему: Комунікативні особливості текстів листів-звернень англійською мовою