Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Використання ігрової технології на уроках географії

Реферат Використання ігрової технології на уроках географії





овиях діскретності годині. Учнів будь-которого віку охоплює бажання віграті, показати свои здібності и вміння з предмета.

подалі сістематізація ігор покладів від пізнавальної ДІЯЛЬНОСТІ учнів, самостійності їх у розв язанні поставлених навчально-ігрових Завдання. У зв язку з ЦІМ віділяється така таксономічна одиниця, як класи Навчальних ігор: репродуктівні (пізнавальна діяльність школярів набуває відтворювального, віконавського характером); частково-пошукові й пошукові (спонукають самостійну, пізнавальну, а в Деяк випадка и дослідницьку діяльність учнів); творчі (збуджуються уяву, створюють можлівість для імпровізації, посілюють пізнавальний Інтерес и мотівацію до навчання, віклікають емоційне піднесення).

Розглянемо использование ігор в різніх Паралель. У курсі" Фізична географія 6 класу ігри займають як весь урок, так и его часть. На качана Вивчення доцільно застосовуваті пояснювально-ілюстратівного, репродуктивного характеру, далі - програмовані, и в кінці - проблемні. У курсі 7 класу" Фізична географія материків і океанів складність дидактичних ігор растет від пояснювально-ілюстратівніх до дослідніцько-модельованіх. Більша частина ігор припадати на узагальнення та контроль знань. А в курсі 8 класу" Фізична географія України ігри ускладнюються від пояснювально-ілюстратівніх до проблемних. Більша частина ігор идет на узагальнення и повторень матеріалу, альо збільшується частко при вівченні нового матеріалу. Важлива Зазначити, что частко ігросістем при вівченні економічної географії значний Менша. Тут доцільно використовуват ділові ігри проблемного та дослідніцько-модельованого характером.

Про результатівність использование Навчальних ігор на уроках географії Важко Говорити при відокремленні від викладання предмета в цілому, відношення до него в школі. Альо Бесідам з учнямі свідчать про ті, смороду краще засвоюють материал на ігрових уроках, з Бажаном на них Йдут. Використання ігрових форм на уроках географії розвіває в учнів уснея мовлення, вільне вісловлювання своєї думки; смороду швідше приходять до решение проблем; знаходять розв'язки нестандартних харчування.


РОЗДІЛ 2. Практичність Реалізація ІГРОВИХ Навчальна ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ ВІВЧЕННІ ФІЗИЧНОЇ географії


Зупинимо детальніше на вікорістанні ігрових Навчальних технологий при вівченні курсом фізичної географії.

Курс" Загальна географія (6 клас)

Розвиток та Зміни навчальної та ігрової ДІЯЛЬНОСТІ школярів визначаються віковімі особливую учнів та особливую навчального матеріалу. Так, до 6 класу у дитини формуються навички роботи в колектіві. У неї Вже й достатньо гарно розвинутості логічне мислення. Шестікласнікі більш-Менш успішно могут співставляті, аналізуваті інформацію, спіратісь на логіку своих роздумів у прогнозуванні найбільш простих и очевидно модельованіх СИТУАЦІЙ. Например, при вівченні літосфері, зокрема внутрішньої Будови Землі, можна Запропонувати гру-подорож, котра дозволити дітям уявіті ті процеси, что відбуваються в НАДРА нашої планети. Розглянемо приклад такого уроку.

Тема: Внутрішні сили землі.

Навчальна мета: дати учням Поняття про внутрішні сили Землі та їх види; показати їхню роль у формуванні рельєфу; у форме подорожі по поверхні Землі та ее Надрах дати Нові Відомості про Різні сили Землі (землетрус, вулкани) i віявіті заподій їх Утворення.

Розвівальна мета: вчитува дітей користуватись різнімі Джерелі знань, Додатковий літературою, віявляті ініціатіву, творчі здібності.

Виховна мета: виховувати дружбу, взаємоповагу, уміння працювати парами; пробуджуваті Інтерес до географії. Тип уроку: урок засвоєння НОВИХ знань. Обладнання: карта півкуль; таблиця внутрішньої Будови Землі; атласи, Контурні карти; картіні гейзерів, вулканів; макет вулкана.

Форма уроку: урок-мандрівки.

ХІД УРОКУ

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент

ІІ. Мотивація навчальної и пізнавальної ДІЯЛЬНОСТІ

У год тощо е л ь. Географія - одна з найданішіх та найцікавішіх наук. Вже почти 5 000 років Учені, досліднікі, Мандрівники вівчають безкраї простори Землі, але" білих плям та недослідженіх теріторій ще много.

А чи много ми знаємо про внутрішню Булова нашої планети? Ні. Значний Менше, чем про небаченій нами БІК Місяця. Географія НЕ только цікава, а й захоплююча наука. Це ви добро добре там з уроків і З підручника, а такоже з книжок и журналів. Ще краще пізнаті нашу Землю, ее чудеса ї Таємниці, зазирнути у ее минуле дозволяють екскурсії, походи, подорожі.

Сьогодні я вам пропоную гру-подорож по внутренних силах Землі на" Землеході - 1, Який зроблений Із міцніх сталев...


Назад | сторінка 7 з 15 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Використання ігор на уроках англійської мови як шлях Підвищення пізнавально ...
  • Реферат на тему: Організація розумової і практичної діяльності учнів на уроках географії
  • Реферат на тему: Методика підготовки учнів 9 класу до ДПА з географії
  • Реферат на тему: Використання дидактичних ігор на уроках в учнів молодших класів
  • Реферат на тему: Розвиток пізнавального інтересу учнів на уроках географії