Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Вивчення курсу &Основи безпеки життєдіяльності&

Реферат Вивчення курсу &Основи безпеки життєдіяльності&





сичні прийоми роботи, так і застосування сучасних засобів викладу матеріалу. Всі методи, що застосовуються в ході уроку, базуються на класичному уявленні про викладання предмета, але із застосуванням збільшеної форми індивідуальної роботи - роботи в парах.

Комплекс пропонованих методів можна охарактеризувати, як оптимальний, оскільки основна увага приділена наочної подачі матеріалу та активній участі учнів. Особливо, хочеться відзначити застосування фізичної розминки в якості одного з основних етапів уроку, оскільки, як було згадано вище, поєднання фізичної активності з навчанням дозволяє дітям більш ефективно засвоювати матеріал, оскільки зміна діяльності по всіх рекомендаціях психоаналізу є основою для успішного навчання дітей.

Визначення теми запропоновано встановити дітям самостійно, що є одним з передових прийомів навчання у сучасній педагогічній науці. Для дітей подібного віку визначення теми самостійно прирівнюється до справжнього відкриття, тобто маленькому події, яка залишиться в пам'яті дітей на все їхнє життя. Діти самі визначають не тільки тему, а й термінологію raquo ;, таким чином, переходячи від ігрової форми до офіційної, що автоматично налаштовує учнів на розуміння про важливість викладається матеріалу.

Якщо придивитися до структури уроку, то можна помітити, що поступовий перехід до більш складного і важливого матеріалу - висновків, змінюється відволікаючим прийомом (грою, показом фільму). Діти, займаючись в такому ключі, не втомлюватимуться від навантаженості інформацією, зберігаючи здатність сприймати і приймати інформацію. Ефективність подібного уроку при роботі з класами будь-якого рівня здібностей буде однаково велика, так як методика має високу орієнтованістю на дитячу психологію і вікові особливості.


2.2 Урок за темою Електробезпека в побуті


Тип уроку : Урок вивчення та первинного закріплення нових знань і способів діяльності

Мета уроку : познайомити учнів з правилами безпечної поведінки при використанні побутових електричних приладів.

Задачи :

сформувати уявлення учнів про небезпеки, яку представляє електрику

вивчити основні правила безпеки при використанні електроприладів

створити умови для вдосконалення розумових операцій

сприяти розвитку монологічного мовлення та комунікативної культурі поведінки

сприяти в розвитку безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях.

Методи , використовувані на уроці: наочні: роздатковий матеріал, презентація, робочі листи; опорні конспекти; словесні: бесіда, пояснення; практичні: самостійна робота по опорних конспектом, рішення ситуації, проблеми, гра, творче завдання, самоконтроль, самооцінка

Обладнання :

ноутбук;

мультимедійний проектор.

роздатковий матеріал - додаток 1

робочі листи - додатки 2, 3, 4

План уроку

. Організаційний момент. Пояснення теми, постановка цілей уроку, мотивація навчальної діяльності

2. Введення нового матеріалу

. Первинне закріплення знань.

. Застосування отриманих знань.

. Підведення підсумків уроку. Рефлексія

. Інформація про домашнє завдання

Хід уроку

1. Організаційний момент

Підготовка до уроку. Привітання учнів.

Постановка цілей уроку.

2. Введення нового матеріалу

3. Первинне закріплення знань

4. Застосування отриманих знань

При розгляді даного уроку хотілося б відзначити барвисту презентацію, підготовлену викладачам. У простих картинках з необхідним обсягом тексту в простій формі учням був викладений матеріал уроку. Герої презентації - діти, що дозволить учням представити себе в подібній ситуації. Електроприлади зображені і як монстри, і як дружелюбні створення, що є прямим зверненням до дитячого асоціативного мислення.


lt; # center gt; 2.3 Урок за темою Небезпечні ситуації на дорогах і тротуарах


Аналітичний огляд наступних уроків хотілося б навести по кожному пункту, тому їх зміст наводиться повністю.

" Цілі уроку:

а...


Назад | сторінка 7 з 12 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку. Урок-свято
  • Реферат на тему: Вплив вікових особливостей учнів на побудову уроку
  • Реферат на тему: ! Застосування інтерактівніх методів навчання як одна Із Шляхів Підвищення ...
  • Реферат на тему: Комбінований урок - як тип уроку з основ ЕКОНОМІКИ