Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Учебные пособия » Різні підходи до визначення кількості інформації. Одиниці виміру кількості інформації

Реферат Різні підходи до визначення кількості інформації. Одиниці виміру кількості інформації





5 Гб • 1024 = 5120 Мб • 1024 = 5242880 Кб.

2) 2560 байт: 1024 = 1.5 КБ,

257 Мб • 1024 = 263168 Кб.

Підведення підсумків уроку, домашнє завдання

Які цілі на початку уроку ми перед собою поставили? Що нового дізналися? p> (відповідають)

Домашнє завдання:

Угріновіч Н. Д.Інформатіка та ІКТ. Базовий курс. Підручник для 8 класу; стор.27-31 (прочитати і відповісти на контрольні питання з підручника на стор 29, виконати завдання для самостійного виконання на стор 29-31)

(записують домашнє завдання)

В В В 

6. Конспект уроку № 3


Тема уроку: Алфавітний підхід до визначення кількості інформації

Тип уроку: Пояснення нового матеріалу.

Цілі:

освітні

- познайомити з алфавітним підходом до вимірювання інформації;

розвиваючі

- формування уявлення про алфавітному підході до визначення кількості інформації;

- розвиток логічного мислення, розширення кругозору учнів;

виховні

- виховати в учнів інтерес до досліджуваної теми;

- виховання інформаційної культури.

Завдання:

Учень:

- повинен вміти вимірювати інформаційний обсяг тексту в байтах

Форми і методи: пояснювально - Ілюстративний, частково - пошуковий, рішення задач. p> Обладнання уроку: картки із завданнями; демонстраційна презентація В«Алфавітний підхід до визначенню інформації В»(презентація знаходиться в самому конспекті).

Література:

1. Лапчик М.П. та ін Методика викладання інформатики: Учеб. посібник для студ. пед. вузів. - М.: Видавничий центр В«АкадеміяВ», 2001;

2. Угріновіч Н.Д. Інформатика та ІКТ. Базовий курс: Підручник для 8 класу. - М.: БИНОМ. Лабораторія знань, 2006. p> План уроку.

1. Організаційний момент (1 хв)

2. Перевірка домашнього завдання (3 хв)

3. Актуалізація знань (5 хв)

4. Вивчення нового матеріалу (15 хв)

5. Закріплення (15 хв)

6. Підведення підсумків уроку, домашнє завдання (6 хв)


Хід уроку:

Вчитель:

Учні:

Вчитель:


Учень:








Вчитель:



















Учень:

Вчитель:


Учень:

Вчитель:










Учень:

Вчитель:





Учень:

Вчитель:
















Учень:

Вчитель:

Учень:

Вчитель:












Учень:

Вчитель:


Учень:

Вчитель:

Учень:

Вчитель:

Учень:

Вчитель:


Учень:



Вчитель:


Учень:

Вчитель:



Учень:








Вчитель:


Учень:

Вчитель:












Вчитель:



Учень:


Вчитель:


Учень:



Вчитель:


Учень:





Вчитель:















Учень:




Вчитель:





Учень:









Вчитель:













Вчитель:





































Вчитель:



Учень:

Здравствуйте, хлопці! Сідайте. Хто сьогодні відсутній?

(відповідають і налаштовуються на роботу)

Перевірка домашнього завдання. Перевіряю домашнє завдання, підходжу і дивлюся. p> (якщо у хлопців труднощі перевіряємо на дошці і заново вирішуємо разом)

Слайд 1

В 

Сьогодні ми з вами продовжимо розмова про вимірювання інформації.

Відкрийте, будь ласка, зошити. Запишіть сьогоднішнє кількість, і тему уроку В«Алфавітний підхід до визначення кількості інформації В».

(хлопці записують число і тему уроку)

Зараз я буду задавати питання: Слайд 2

У якій з послідовностей одиниці виміру інформації вказані в порядку зростання:

а) байт, кілобайт, мегабайт, біт;

б) кілобайт, байт, біт, мегабайт;

в) байт, мегабайт, кілобайт, гігабайт;

г) мегабайт, кілобайт, гігабайт, байт;

д) байт, кілобайт, мегабайт, г...


Назад | сторінка 7 з 13 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Конфлікти типу вчитель-учень та шляхи їх врегулювання
  • Реферат на тему: Нове в моделі взаємодії "Вчитель-учень"
  • Реферат на тему: Школа і вчитель Середньовіччя
  • Реферат на тему: Я - вчитель сільської школи
  • Реферат на тему: Хто він - сучасний сільський вчитель?