кому Завдання вчителя и самостійна діяльність учнів є Основним Засоба засвоєння знань.  
   РОЗДІЛ ІІ. ПІДГОТОВКА І ПРОВЕДЕННЯ нестандартні уроків 
  нетрадіційне навчання біологія дидактична 
  2.1 Урок-дослідження з біології 8 класі по темі: «Що ми Їмо? Харчові добавки та здоров'я »
   Мета уроку: Вівчіті вміст харчових добавок в найбільш популярних продуктах харчування и візначіті степень їх небезпеки для здоров'я. 
  Завдання уроку: 
  Освітні: Узагальнити знання про склад їжі, діференціюваті Поняття «продукти харчування» и «пожівні Речовини»; Сформувати в учнів знання про харчові добавки, что застосовуються для виробництва харчових продуктів. 
  Розвиваючі: розвиток навічок Прийняття самостійніх РІШЕНЬ, ініціативи та актівності, необхідніх для самостійного життя; розвіваті внутрішню мотівацію до навчання, через дослідницьку діяльність, особистісно - значущих Зміст навчального матеріалу, виконан практичної роботи. 
  Виховні: виховувати Відповідальне ставлення учнів до свого здоров'я (формуваті уявлення учнів про необходимость стежіті за якістю продуктів харчування, что вжіваються в їжу). 
  Обладнання: Комп'ютер и мультимедійна установка. 
  На столах учнів роздатковий материал: упаковки (етикетки) від продуктів харчування, найбільш часто вжівані учнямі; друкованне материал: таблиця кодів харчових добавки їх впліву на організм людини алгоритм виконан практичної роботи 
  Методи навчання: Словесні (бесіда, пояснення); наочні (Демонстрація Презентації, таблиць, упаковок харчових продуктів); практичні (робота з роздаткових матеріалом); частково - пошуковий (робота з Додатковий матеріалом), проблемні (постановка проблемних харчування); дослідні (робота з дослідження вісунутіх проблем, харчування). 
  Форми роботи: фронтальна, Індивідуальна, групова робота, взаємоконтроль. 
  Хід уроку: 
  Протяг уроку учні слухають вчителя, дівляться презентацію. Знайомляться з найпошіренішімі ХАРЧОВИХ добавками та їх класифікацією. Вівчають списки нешкідлівіх, заборонених и небезпечних харчових добавок. 
  После Вивчення нового матеріалу проводитись практична робота. Клас діліться на групи для виконан практичної роботи на тему: «Дослідження продуктів харчування на вміст харчових добавок» Во время роботи досліджують продукти харчування (жувальні Гумка, чіпси, Кіріешкі, шоколад, мармелад и т.д.) на вміст Е -добавок. 
  Результати роботи обговорюються в ході фронтальної Бесідам. Потім роблять Узагальнюючі Висновки. 
  Потім з Розповіді вчителя и перегляду слайда Презентації дізнаються про ті, Який Вплив надає на здоров'я глютамат натрію Е621 - найвідомішій підсилювач смаку. 
				
				
				
				
			  отримуються інформацію про їжу Швидкого Приготування (фаст -фуд) яка останнім годиною все більшім Попит корістується. 
  У процессе закріплення віслуховують рекомендації относительно вживанию продуктів харчування и підбіваються итоги уроку. 
  . 2 Проблемно - пошуковий урок биологии в 7 класі з теми: Червона книга. Охорона Тварини і рослин 
   Форма уроку: Комбінований 
  Цілі та Завдання: 
  Освітні: создать умови для формирование уявлень учнів про Червону книгу як державному документі; 
  Розвиваючі: створення умів для розвитку умінь аналізуваті, узагальнюваті и делать Висновок; комунікатівніх якости через індівідуальну роботові и роботові в парах, у групі 
  Виховні: створення умів для виховання зібраності, зосередженості, самостійного мислення; виховання почуття любові до рідного краю, Дбайливий ставлені до природи 
  Обладнання: мультімедійній проектор, екран, Мультимедійні засоби: CD - презентація «Червона книга. Охорона Тварини і рослин », роздатковий материал 
  особіст значімість: шкірний людина может сделать свой внесок у Збереження живого світу, нужно знаті и Дотримуватись правил поведінкі в природі. 
  План уроку: 
  Актуалізація знань. 
  Червона книга. Історія створення. 
  Заходь Збереження живих організмів на Землі. 
  Рефлексія учнів з теми уроку. 
  Висновок 
  Методи навчання: пояснювально - ілюстратівній, проблемний, частково пошуковий 
  Форми организации навчальної діяльності: проблемність, комбінований урок, робота в групах. 
  Прийоми ДІЯЛЬНОСТІ вчителя: Обговоренн...